מומחים ברשת

כללית סמייל, רשת מרפאות השיניים הגדולה והוותיקה בישראל ומהגדולות מסוגה בעולם, יוצאת בסדרת סרטונים בהם ישתתפו רופאי שיניים מומחים בתחומים שונים ברפואת שיניים ורופאים בכירים ברשת.
 

"כאשר אנו זקוקים לאבחון או טיפול רפואי מורכב יותר בלב, בדרכי הנשימה או בכל חלק אחר בגופנו, ברור לנו שעלינו להגיע לרופאים מומחים ומנוסים בתחום" אומר ד"ר חגי סלוצקי , הרופא הראשי של כללית סמייל ומומחה לרפואת שיניים ציבורית "לעומת זאת, ברפואת שיניים קיימת לעתים קרובות חוסר מודעות לכך. משום כך, מטופלים מוצאים את עצמם הולכים לטיפולי שיניים מורכבים הכוללים עקירות, שתלים ופעולות כירורגיות משמעותיות אצל רופא שיניים, שלא בהכרח קיבל את כל הידע או רכש את מלוא הניסיון הדרוש".

"טיפול שיניים מורכב, יש לעשות בשילוב של מספר רופאים, כאשר כל אחד מהם צבר ניסיון ומתמקד בתחום ספציפי. במידה ומדובר בטיפול כירורגי – וודאי שלדעתי צריך לעשות אותו רק על ידי רופא שיניים מומחה בתחום" מציין דר' סלוצקי. שילוב הטיפול המקצועי בין רופאי שיניים שכל אחד מביא ל"שולחן" את יתרונותיו וניסיונו מביא לתוצאה המיטבית עבור המטופל.

הסדרה תכלול מספר סרטונים בהם ישתתפו ד"ר אורון שמואלי – מנהל מרחב מרכז ומנהל רפואי במרפאת אשקלון, ד"ר אורה זלצמן – מנהלת מרחב דרום ומנהלת רפואית במרפאת קריית אונו, ד"ר יצחק נברו – מנהל מרחב צפון ומנהל רפואי במרפאת קריית גת, ד"ר רולי ברקוביץ – מומחית לרפואת שיניים לילדים מסגל המחלקה לרפואת שיניים לילדים בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת תל אביב ואחראית תחום רפואת שיניים לילדים בכללית סמייל, ד"ר אלי יניב – מומחה למחלות חניכיים, ד"ר מאיר אדוט – מומחה למחלות חניכיים, ד"ר אדריאן קהן – מומחה לכירורגיית פה ולסתות ומרצה בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב וד"ר איריס אדם – מומחית לכירורגיית פה ולסתות.

"כרשת מרפאות השיניים הגדולה, והוותיקה בישראל ומהגדולות בעולם, יש לנו אחריות מקצועית וציבורית" מסביר דר' סלוצקי "לכן, אנו מקיימים מערכות בקרה רבות ומגוונות, יש לנו מערך פיקוח וייעוץ, אנו מקפידים על איכותם של החומרים והציוד הטכנולוגי בשימוש במרפאותינו, אך לא פחות מזה, אנו רואים בקשר עם הקהילה ובשיפור בריאות השיניים של כלל הציבור הישראלי דבר שעלינו לקדם. לכן, יצאנו בסדרת סרטונים זו חשובה וראויה כדי שמטופלים יקבלו את המידע והטיפול הטוב ביותר"

לסרטון של דר יצחק נברו, מנהל רפואי מרחב צפון כללית סמייל: https://www.clalitsmile.co.il/expert/דר-יצחק-נברו/?cf=122#mc

 

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות