שמירה על בריאות השיניים מגיל 5

מאות מתלמידי נצרת והסביבה השתתפו ביום בריאות במתנ"ס אכסאל נצרת במהלכו קיבלו הדרכה על שמירת היגיינת ובריאות הפה והשיניים מטעם כללית סמייל נצרת דרך חיים
 

כ-350 תלמידים בגילאי 5-6 נהנו מהדרכה כיצד לשמור על היגיינה ובריאות הפה והשיניים מטעם כללית סמייל מרפאת נצרת דרך החיים וזאת, במסגרת יום בריאות של כללית שרותי בריאות במתנ"ס אכסאל נצרת.

ד"ר פחרי חסן, המנהל הרפואי של המרפאה, מעודד פעילויות וחיבור לקהילה באופן תדיר על מנת לקדם את נושא שמירת היגיינת הפה והשיניים בקרב האוכלוסייה הצעירה והבוגרת.

יום בריאות נצרת. צילום: יח"צ

"חוגגים 6 זהו פרויקט המלווה אותנו כבר מספר שנים ומטרתו ללמד את הילדים אודות שמירה נכונה על בריאות הפה והשיניים, לקראת עלייה לכיתה א'. אמנם ההורים אחראים להקפיד על שגרה בריאה בהקשר זה, אך כשזה נעשה בשיתוף פעולה עם הילדים, המשימה הופכת הן לפשוטה יותר והן לאיכותית יותר" לדברי ד"ר יצחק נברו, מנהל רפואי מרחב צפון בכללית סמייל.

"שמירה על קשר עם הקהילה, חינוך לבריאות הפה כבר מגיל צעיר ופעולות מניעה, הם חלק בלתי נפרד מהחובה שלנו כלפי מטופלינו, לא פחות מאשר לקבל אותם במרפאה ולטפל בשיניהם ובמחלות הפה והמשנן" אומר ד"ר חגי סלוצקי, מומחה ברפואת שיניים ציבורית והרופא הראשי של רשת כללית סמייל מקבוצת  שרותי בריאות כללית.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות