מפחיד: לא תאמינו במה הורשעה סייעת בגן ילדים בחיפה

הוריהם ההמומים של ילדי פעוטון בחיפה גילו לאחרונה כי מי שמטפלת בפעוטות מידי יום היא עבריינית מורשעת שריצתה שמונה שנות מאסר בכלא נווה תרצה
 

עבריינית שהורשעה בסיוע לרצח, עבדה כסייעת בגן ילדים פרטי בחיפה ורק לאחרונה, בעקבות מחאת ההורים בגן, פוטרה מעבודתה.

ההורים בגן הפרטי בחיפה לא האמינו כאשר גילו כי הסייעת בגן הפרטי, בו מבלים ילדיה את מרבית יומם, היא עבריינית אשר הורשעה בסיוע לרצח.

העבירות בוצעו בשנת 2005, כאשר היתה הסייעת העבריינית בת 19 בלבד ועבדה כנערת ליווי במרכז הארץ.

היא הורשעה בפרשייה החמורה ביחד עם שלושה פלסטינים מהגדה, ששדדו את בעל מכון הליווי בו עבדה הצעירה באותה עת בתל אביב. במהלך השוד חסמו שלושת הפלסטינים את פיו של הקורבן עם סדין, כרכו מגבת על ראשו והיכו אותו קשות. לאחר השוד הם עזבו אותו בדירה והוא נפטר כתוצאה מחנק.

השלושה נידונו ל-23-26 שנות מאסר בפועל ואילו הצעירה העבריינית, לימים הסייעת בגן החיפאי, נידונה לשמונה שנות מאסר אותן ריצתה בכלא הנשים נווה תרצה. לאחר שהשתחררה מהכלא שבה הצעירה לחיפה בה נולדה וגדלה והחלה כאמור לעבוד בפעוטון בעיר, בו עבדה ממש עד לאחרונה, אז גילו ההורים כי עבריינית שהורשעה בסיוע לרצח, היא שמטפלת בילדיהם בזמן שהם נמצאים בעבודה.

 

ההורים לא האמינו שנערת ליווי לשעבר, שהורשעה בסיוע לרצח, היא הסייעת שמטפלת בילדיהם. צילום אילוסטרציה

 

ההורים סיפרו כי הם עדיין המומים שהסייעת בה מדובר טיפלה בילדיהם מידי יום ביומו, שעות ארוכות, מבלי שיידעו מכך:

"הסייעת פוטרה לא מזמן כי לא הסכמנו לשתוק כמובן וחלק מאיתנו גם עזב את הגן. אבל אנחנו עדיין בהלם מזה", סיפרו הורים בגן: "הורים, אל תהיו שאננים, תבררו טוב טוב עם מי הילדים שלכם מבלים את היום. אין פיקוח וזו בדיוק הבעיה. אבל היום אפילו בגוגל אפשר למצוא מידע על אנשים. ככה אנחנו מצאנו את המידע על הסייעת. ממש במקרה. לא חשבנו שזה מה שנמצא".

 

"לא חשבנו שזה מה שנמצא". צילום: אילוסטרציה

 

"אנחנו עדיין לא מאמינים", סיפרו ההורים ל"ניוז חיפה קריות": "איך אפשר להאמין שנערת ליווי שהיתה שותפה לרצח הסרסור שלה, מטפלת בילדים שלנו בלי שבכלל נדע? איפה עוד שומעים דבר כזה?! זה נורא ואיום! אבל עובדה שזה קורה.

כששאלנו את הגננת אם היא יודעת מזה, היא אמרה שהיא ידעה שהסייעת הואשמה בעבר בתקיפה או במשהו דומה ושלכן היא לא יכלה להמציא תעודת יושר כאשר הגננת ביקשה ממנה. הגננת עשתה מזה משהו ממש מינורי. כלומר, הגננת ידעה והתעלמה מכך שהסייעת, גם אם הואשמה "רק" בתקיפה, מטפלת בילדים שלנו בלי שהיא יידעה אותנו ותוך כדי שהיא מתעלמת מזה! תודה לאל שעלינו על זה".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות