"היא היתה מניפה אותם כמו שעושים לעופות בסופר"

הסערה האחרונה סביב מות התינוקת יסמין וינטה החזירה אם לילדים מקריית ביאליק, לחודש אוגוסט 2011, אז חשפה פרשה קשה בגן פרטי בקריות. היום היא קוראת להורים לקום מהכורסה
 

אחת המפגינות שתגיע היום (שלישי) אחר הצהריים לצומת צבר בקריית ביאליק, היא תושבת העיר שהסערה האחרונה סביב מותה של התינוקת יסמין וינטה בפתח תקווה, החזירה אותה בן רגע לחודש אוגוסט 2011, אז עלתה לכותרות פרשה קשה שחשפה אותה האם, בגן בקריית ביאליק, בו הפקידה את בנה הפעוט.

באותה תקופה של אוגוסט 2011 גילתה האם, כי הגננות בגן שבקריית ביאליק, מעירות את הילדים משנת הצהריים כאשר הן מרימות ומושכות את המזרנים מתחת לגופם הפעוט עד שהילדים נזרקים מהמזרנים הישר אל הריצפה הקשה ומתעוררים בבהלה גדולה.
הסיפור הרתיח הורים רבים ברחבי הארץ. ליוסי מזרחי מחדשות 2 סיפרה אז האם כי הכל החל כאשר הבחינה שבנה מתעורר בבכי ובבהלה משנתו. האם לא הבינה מדוע זה קורה ולכן החלה לעקוב אחר תמונות האינטרנט שבגן. והנה, בקלטות היא רואה שהילדים קמים בצורה אכזרית כאשר הסייעות מגיעות ואוחזות את המזרון עליו הם ישנים, מושכות אותו והילדים נופלים ומתגלגלים ממנו ומתעוררים בבהלה רבה.

 

הכל החל כאשר האם הבחינה שבנה מתעורר בבהלה משנתו. צילום: אילוסטרציה

 

"הוא ישן והיא פשוט גלגלה אותו מהמזרון על הרצפה", סיפרה אז, "כשהמשכתי לעקוב אחר המצלמות, גיליתי שגם גננת נוספת עושה אותו הדבר. היא היתה מניפה אותם כמו שעושים לעופות בסופר".

הגננת פוטרה מיד מעבודתה. חלק מההורים הוציאו מיד את ילדיהם מהפעוטון וחלקם העדיפו להמתין עוד מספר ימים ו"לסיים" את השנה, כאשר הם נצמדים כל אותם ימים אל מצלמות האבטחה, בכדי לוודא שדבר כזה לא ישוב על עצמו.

 

ההורים נצמדו אל מצלמות האבטחה לוודא שדבר כזה לא ישוב. צילום אילוסטרציה

אותה אם מקריית ביאליק שחשפה את הפרשה, העלתה הבוקר פוסט בו ביקשה מההורים להגיע היום להפגנה בצומת צבר.

וכך כתבה: 

"איך אמר לי קצין החקירות כשהגעתי עם ההקלטות? "אם לבן שלך (אז בן שנה ושמונה חודשים) הייתה נשברת המפרקת בגלל שהיא גלגלה אותו מהמזרן (בעודו ישן!!!!!!) רק אז וגם רק אולי היא הייתה מואשמת בגרימת מוות ברשלנות…

הגעתי לחדשות!
התראיינתי!
הגשתי תלונה!

לא מפתיע – התיק נסגר! ואין לו זכר! וגם אף אחד לא טרח לעדכן אותי שהתיק נסגר!

אז לצערי לא מפתיע אותי המקרה של יסמין ז"ל שנגמר ברצח! לא הריגה! רצח!
אם לא נקום ונעשה מעשה שיחוקקו כאן חוק להגנת ילדינו מפני מפלצות כאלה, אף אחד לא יעשה את העבודה בשבילנו.
אני בהפגנה בצבר – תגיעו כולם!
למען הילדים של כולנו!!!".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות