מה עשו מכנסי אישה בתא המטען ברכבו של רואה חשבון בכיר?

הבעל טוען שזה קשור לכך שאשתו היכתה אותו וגרמה לו לחבלות. בית הדין הרבני שלח את בני הזוג לפוליגרף
 

האישה מצאה מכנסי אישה במכוניתו של הבעל. הבעל טען להגנתו: "אחרי שהיא היכתה אותי ברחתי מהבית ובבית המחסה בו שהיתי, לקחתי בצאתי בטעות מכנסי אישה". זה תוכנו של הדיון שעומד במרכזו של מאבק גירושין שמנהלים שני רואי חשבון נחשבים בצפון.

תחילתה של הדרמה בערב יום כיפור האחרון. בני הזוג שניהם בתחילת שנות החמישים לחייהם, הבעל מנהל משרד לראיית חשבון שבו מועסקים עשרות עובדים, והאישה רו"ח בכירה וחשבת כספים בסטרטאפ גדול, התעמתו ביניהם.

בתביעת הגירושין שהגישה האישה טוען הבעל להגנתו באמצעות עו"ד שרין סולן כי אשתו היכתה וקיללה אותו בערב הצום בנוכחות ילדיהם. לדבריו היא גרמה לו לחבלות ולכן נאלץ לברוח מהבית. האישה לעומת זה טוענת כי התגובה הנזעמת שלה היתה לאחר שגילתה כי בעלה בגד בה. ראיה המחזקת טענה זו היא מכנסי אישה שמצאה לתדהמתה בתא המטען של הרכב.

 

מה עשו מכנסי אישה בבגאז' של הרכב המפואר? צילום: אילוסטרציה

הבעל טוען כי המכנסיים נמצאו ברכבו בגלל שלא היה לו מה ללבוש והוא לקח בטעות מכנסי אישה מבית מחסה שנרתם לסייע לו, עד שרכש בגדים חדשים. לדבריו, אשתו לא נתנה לו להיכנס לדירתם כדי להתקלח או לקחת בגדים ולכן הוא נאלץ לעשות את החג עצמו במחסן עם עכברים וג'וקים.

הרבנים שלא האמינו ששני בני הזוג שכל כך ידועים בתחומם מנהלים דיון מן הסוג הזה, ביקשו מפרקליטי הצדדים לנסות להציע "פשרה מכובדת". עו"ד סולן הציעה כי שניהם ייבדקו במכונת אמת ושני הצדדים הסכימו.

 

הרבנים לא האמינו ששני בני זוג ידועים בתחומם מנהלים דיון מן הסוג הזה. עו"ד סולן. צילום: יח"צ

הדיינים קבעו בהחלטה כי ממצאי מכונת האמת, במכון שיוסכם על שני הצדדים, יהיו קבילים לצורך הדיון וקבלת ההחלטה בנוגע לבקשת האישה להתגרש ולקבל את כתובתה. הבעל הסכים, וביקש כי בהחלטה יצוין כי אם יתברר בבדיקה שאשתו משקרת הוא פטור מתשלום הכתובה. הדיינים הדגישו בפניו כי עדיין יהיה צורך לקבוע אם לא היתה בגידה מצד הבעל ודחו את בקשתו בשלב הזה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות