שריפה עזה משתוללת באום אל פאחם. מטוסי כיבוי הוזנקו

לוחמי האש נאבקים כעת בשריפה קשה המשתוללת באום אל פאחם. לאור הסכנה הנשקפת השוטרים מרחיקים את הסקרנים ומכוונים את התנועה לצירים עוקפים. למקום הוזעקו מטוסי כיבוי שהטילו מים
שריפה עזה משתוללת ברגעים אלה במגרש רכבים סמוך לשוק בא.א.פאחם. חמישה צוותי לוחמי אש בראשות מפקד המשמרת רב רשף אבישי שפיר הוזעקו למקום.
מדובר בבעירה עזה המלווה בפליטת כמויות גדולות של עשן סמיך תוצאה של חלקי הפלסטיק והגומי. השריפה פרצה את גבולות המגרש ואוחזת בשיפולי הגבעה הסמוכה.

 

השריפה מתפשטת לעבר בתים. צילום דוברות כבאות מחוז חוף

לוחמי אש הצליחו אמנם להפחית משמעותית את עצמת הבעירה אך יחד עם זאת האש פרצה את גבולות המתחם ומתפשטת כאמור במעלה הגבעה אשר בהמשכה מבני מגורים. צוותים פועלים גם בגזרה זו ולשם סיוע בבלימת הלהבות הוזנקו צמד מטוסים מטייסת "אלעד" אשר ביצעו הטלה בדקות אלו ממש.

צילום: דוברות המשטרה

 

מהמשטרה נמסר כי שוטרים ולוחמי מג"ב פרוסים באיזור ומבצעים בשעה האחרונה חסימות והכוונת תנועה של התושבים לעבר צירים בטוחים. "עפ"י דיווחים שהתקבלו במוקד 100 השריפה בשלב זה אינה בשליטה ומתפשטת מאזור התעשייה לעבר תחום הנמצא בקרבת בתים. לאור הסכנה הנשקפת, שוטרי התחנה מרחיקים את הסקרנים ומכוונים את התנועה לצירים עוקפים, על מנת לשמור על בטחון הציבור".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות