אישום: דקר את הוריו, מנע ממד"א לטפל בהם וירק על אביו בעודו מדמם על הריצפה

פרקליטות מחוז חיפה הגישה הבוקר כתב אישום נגד צעיר בן 25 המואשם כי ניסה לרצוח את הוריו בעשרות דקירות סכין ומנע ממד"א לטפל בהם
 

כתב אישום הוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בחיפה נגד צעיר בן 25, המואשם כי לפני כחודש ניסה לרצוח את שני הוריו בביתם בזכרון יעקב.

מכתב האישום עולה כי בליל האירוע "אכל הנאשם תמרים תוך שהוא עושה שימוש בסכין שאורך להבה הוא כ-8.5 ס"מ".

באותה עת שהו בדירה הוריו של הנאשם ואחותו. בשלב מסיום, החליט הנאשם לרצוח את אביו, וניגש אליו והחל לדקור אותו פעמים רבות באמצעות בחזהו, בכתפו ובידיו.

בהמשך נחלצה אמו של הנאשם לעזרתו של האב המדמם אולם הבן דקר גם אותה מספר פעמים באמצעות אותה סכין, בגבה ובידה. במהלך האירוע הזעיקה אחותו של הנאשם את גיסה וכמו כן כוחות משטרה ומד"א שהגיעו במהרה לדירה.

 

דקר את הוריו ולא איפשר לצוות מד"א להיכנס הביתה כדי לטפל בהם. צילום אילוסטרציה.

 

עוד עולה כי בעת שהגיעו לדירה נהג אמבולנס ופרמדיק של מד"א, מנע מהם הנאשם להיכנס לדירה ולטפל בהוריו, וכמו כן ירק על אביו אשר שכב על הרצפה וקילל אותו.

בהמשך יצאה אמו של הנאשם מהבית בכוחות עצמה וקיבלה טיפול רפואי. רק לאחר כ- 5-10 דקות, חרף התנגדותו של הנאשם, הצליחו נהג האמבולנס והפראמדיק להוציא את אביו של הנאשם מהדירה ולהעניק לו טיפול רפואי.

בנוסף, כך עולה מכתב האישום, איים הנאשם על גיסו שהגיע למקום ואמר לו שאם ייכנס לדירה הוא יהרוג אותו.

הוריו של הנאשם הובהלו לבית החולים שם אושפזו למשך שבוע, כאשר אביו איבד דם רב והצוות הרפואי סיפר כי היה בסכנת חיים ממשית, ואילו מצבה של האם הוגדר בינוני והיא נותחה ואושפזה כאמור.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט המחוזי בחיפה להורות על מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות