תושב עוספיה חשוד בפדופיליה ברשת ובסחיטת 14 נערות

כעת ניתן לפרסם: לפני כחודש עצרה המשטרה צעיר בן 19 מעוספיה, בחשד כי ביצע עבירות מין ברשת בקטינות וסחט אותן באיומים. מדובר בנערות מכל רחבי הארץ
 

כעת ניתן לפרסם כי במסגרת חקירה רגישה ומסועפת שניהלה המשטרה בשבועות האחרונים, עצרה המשטרה תושב עוספיה בן 19, בחשד לביצוע עבירות פדופיליה ברשת וסחיטה באיומים כנגד 14 נערות.

המשטרה חושדת כי הצעיר יצר קשר ברשת עם קטינות מכל רחבי הארץ בגילאי 12-16 וביקש מהן לשלוח אליו תמונות אינטימיות שלהן, תוך שהוא סוחט אותן באיומים שבמידה ולא ישתפו פעולה או ינתקו עמו את הקשר, יפרסם את תמונותיהן ברבים.

 

ניסו להסתיר את החומר הפדופילי שהחזיקו במחשב. צילום: אילוסטרציה

 

הכל החל כשזוג הורים מהצפון התלונן כי החשוד, אדם זר שאינם מכירים, איים על בתם שאם לא תחדש עמו את הקשר באינסטגרם, יפיץ ברבים לכל מכריה תמונות אינטימיות אותן שיכנע אותו לשלוח אליו.

בתוך כך נפתחה חקירה בתחנת עכו, במהלכה איתרו השוטרים את החשוד, לאחר שהתקבלו עוד 2 תלונות נוספות שהציגו דפוס פעולה  דומה והובילו גם הם אל אותו החשוד. ככל שהתקדמה החקירה והתפתחה, הצליחו חוקרי המשטרה לאתר בחקירתם עוד 11 קורבנות אשר עד כה לא התלוננו במשטרה.

סה"כ אותרו ע"י המשטרה 14 קטינות בגילאים 12-16 אשר על פי החשד נפלו קורבן למעשיו ולאיומיו של החשוד, לאחר שהצליח לשכנע אותן לשלוח אליו צילומי עירום, לסחוט אותן ולגרום להן לבצע בעצמן מעשים מגונים.

החשוד נעצר לפני כחודש ומעצרו הוארך מאז מספר פעמים. הבוקר הפכה החקירה לגלוייה והוגשה נגד החשוד בקשה למעצר עד תום ההליכים, במסגרת הצהרת תובע שגובשה בפרקליטות מחוז חיפה. הפרקליטות צפייה להגיש נגד הצעיר כתב אישום בגין ביצוע עבירות מין בקטינות באמצעות הרשת וסחיטה באיומים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות