ההצבעות נסגרו: מי נבחרה להיות הפרזנטורית?

כשבוע וחצי של הצבעות הסתיימו: מי נבחרה בתחרות הפרזנטורית של ענבל אפרגן בחסות אתר 'ניוז חיפה קריות', ולכמה קולות זכתה כל אחת?
כולן ראויות וכולן יפות, אך רק אחת נבחרה בתחרות 'מי תהיה הפנים החדשות של 2018' של ענבל אפרגן בחסות אתר ניוז חיפה קריות!

תוצאות ההצבעה בידינו, והזוכה היא מתמודדת 3: שיר אזולאי בת 16 מנשר, שזכתה ל-46% מכלל ההצבעות, שמתורגמים ל-1,670 קולות!

שיר אזולאי. אלבום פרטי.

שיר אזולאי. אלבום פרטי.

כששאלנו את שיר למה היא חושבת שמגיע לה לזכות על פי הקריטריונים, היא ענתה: ""אני חושבת שמגיע לי לזכות בתחרות הזו מהסיבה שחשוב לי מאוד לשדר את היופי הפנימי שלי, את האמת שבי, ולדעתי האמת מגיעה דרך העיניים. אני רוצה שהאמת שלי תגיע לכמה שיותר אנשים ולכבוש כל לב וכל יעד שארצה. יחד עם זאת, חשוב לי להראות צד אחר של יופי ופנים קצת שונות. ואני מאמינה שאין מודל לשלמות ושאת יפה כמו שאת, הכי אמיתית".

התוצאות. צילום מסך.

התוצאות. צילום מסך.

במהלך זמן ההצבעות הייתה תחרות צמודה בין שוהם בן משה לשיר אזולאי, ולבסוף שיר העפילה למקום הראשון. ענבל אפרגן מסרה בתגובה: "כולן יפות, אני אוהבת אתכן ובשבילי ארבעתכן במקום הראשון".

אז שיהיה המון בהצלחה, ונמשיך לעקוב!

יתר המתמודדות שהתחרו בתחרות:
מתמודדת 1: אלמוג אזערי בת 16 וחצי מקריית ים. (9% מכלל ההצבעות, 347 קולות)
"לפי דעתי מגיע לי לזכות בתחרות כיוון שאני חושבת שאני יכולה להביע את הטבעיות שביופי ולמנף את עצמי בכך. במידה ואזכה אוכל להראות לבנות גילי שאת לא חייבת להיות בלונדינית עם עיניים כחולות בכדי לקבל תואר יופי. מגיל צעיר אהבתי צילומים ואיפור, אהבתי להרגיש בוגרת ובמרכז העניינים. כשכל המבטים עליי הדומיננטיות שלי באה לידי ביטוי. אני אוהבת מאוד את המצלמה ויודעת לשדר ביטחון עצמי".

אלמוג אזערי. אלבום פרטי

אלמוג אזערי. אלבום פרטי

מתמודדת 2: שוהם בן משה בת 17 מאלעד. (37% מכלל ההצבעות, 1,369 קולות)
"מאז שאני קטנה אומרים שיש לי מראה ישראלי, מראה אותנטי. מצלמה זה כל חיי בערך. אני מאוד אוהבת להצטלם וכמו שאני אוהבת את המצלמה ככה היא אוהבת אותי".

שוהם בן משה. אלבום פרטי.

שוהם בן משה. אלבום פרטי.

מתמודדת 4: לי שמואלי בת 18 מנהריה. (8% מכלל ההצבעות, 276 קולות)
"לדעתי אני מתאימה להיבחר להיות הפנים החדשות של ענבל איפרגן מהסיבה שמי שתבחר אמורה להיות בעלת נוכחות, אישיות, יופי עם אמירה ופנים חזקות ומעניינות לעבוד איתן. אני חושבת שיש לי את הקריטריונים שענבל מחפשת".

לי שמואלי. אלבום פרטי

לי שמואלי. אלבום פרטי

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה