למי מתכוונת המשטרה להעביר מחשבים שהוחרמו במועדון הימורים?

"המשטרה תמשיך ותפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה במאבק נגד הימורים בלתי חוקיים ותגיע גם לכל אותם מקומות המוסווים כעסקים תמימים"
שלושה חשודים נעצרו לפני מספר ימים על ידי המשטרה, במהלך פשיטה על מועדון הימורים בלתי חוקיים בצפון. במקום היו באותה עת מפעילת המקום ושני שחקנים. מפעילת המועדון בשנות ה-60 לחייה והמהמרים, עוכבו לחקירה ונפתח נגדם תיק פלילי. במקום נתפסו ערכות מחשב, מסמכים שונים, מזומן בסכום כולל של מעל 2000 שקלים ושאר הציוד אשר שימש את המהמרים בעת האחרונה. במשטרה סיפרו כי בסיום ההליך המשפטי בכוונתה לבקש את חילוטם של המחשבים ושאר הציוד  לטובת מוסדות חינוך בצפון, שם ישמשו את התלמידים.

 

 

 

מועדון ההימורים נחשף. צילום אילוסטרציה: דוברות המשטרה

 

צו סגירה למועדון. צילום אילוסטרציה: דוברות המשטרה

 

המחשבים ישמשו מעתה ילדים במוסדות חינוך. צילום אילוסטרציה: דוברות המשטרה

"לתופעת ההימורים הבלתי חוקיים השפעות שליליות רבות בהן כניסה לחובות והתמוטטות כלכלית של המהמרים, הגורמת להרס משפחות, הלוואות בשוק האפור בריבית גבוהה מאוד, אשר ברוב הפעמים גוררת גם סחיטה באיומים וצבירת הון שחור על ידי גורמים עבריינים שגם אינו מדווח וגם תומך בפעילות עבריינית נוספת. משטרת ישראל תמשיך ותפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה במאבק כנגד פעילות עבריינית של הימורים בלתי חוקיים ותגיע גם לכל אותם מקומות המוסווים כעסקים תמימים ולמעשה מנהלים במקום פעילות עבריינית עניפה", כך נמסר מהמשטרה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות