האור שלא כבה: איך ממשיכים החברים את פועלו של כפיר בן ארי ז"ל?

לפני כחודשיים הלך לעולמו בנסיבות טראגיות כפיר בן ארי ז"ל, דמות אהובה ומוכרת מאוד בחיפה. איך מבקשים חבריו לזכור אותו ולהמשיך את חזונו של האיש שהותיר אחריו אינספור לבבות שבורים?
״הולכים לעשות שמח ועוד״. זו הקבוצה שנפתחה בימים אלו בפייסבוק ומטרתה להמשיך את פועלו וחזונו של כפיר בן ארי, אשר רק לפני כחודשיים הלך לעולמנו בנסיבות קשות, כשהוא מותיר אחריו חברים אוהבים, המומים וכואבים, המבקשים מאז לזכור אותו בכל דרך ובעיקר להמשיך את דרכו המיוחדת.

בין היתר הקימו חבריו הטובים דף אשר נקרא "המלאכים של כפיר" בו מועלים פוסטים, תמונות, שירים ואנקדוטות מחייו של בן ארי. "כפיר בן ארי ז"ל היה איש של אור ואהבה, איש של חזון ועשייה עם נשמה גדולה שהשאירה חותם בכל אדם בו הוא "נגע" , כתבו חבריו,
"זה הבית בו ניצור רגעים שינציחו אותו".

 

דמות מוכרת וכה אהובה. כפיר בן ארי, ז"ל. צילום מתוך פייסבוק כפיר בן ארי

אילו בימים אלו העלתה תושבת העיר וחברתו הטובה, ליזת ביטון גולדמן, פוסט הקורא לכולם להגיע ולקיים צעידה בחיפה שתמשיך את פועלו של בן ארי. הספורט זרם בעורקיו של בן ארי שאפילו לא הספיק לחגוג את יום הולדתו ה-43. הוא היה מאמן ספורט וחדר כושר בהולמס פלייס ומאמן גלישה ב"קהונה ביץ'". בשנים האחרונות עבד במקביל גם ברשות הספורט של עיריית חיפה, ניהל את מתחם הסקייטפארק וגרף שבחים רבים על עבודתו. ימים ספורים מאוד לפני מותו, הספיק בן ארי להגיש מכתבי התפטרות לכל המקומות בהם עבד.

צילום מתוך העמוד "המלאכים של כפיר" בפייסבוק

וכך נכתב השבוע באירוע שפתחה גולדמן בפייסבוק:

"רעיון זה נוצר מתוך אהבה ענקית ורצון לשמור על פועלו וחזונו של איש שהיה גדול מהחיים.
"הולכים לעשות שמח ועוד״ קבוצת חברים שייפגשו ביום חמישי 21/6/18 וכל שבוע שאחרי, בשעה 19:00. משפחה, חברים, מכרים וכל מי שירצה להצטרף.
ניפגש בחוף הקהונה (ליד מרידיאן) וכל זאת בכדי לצעוד ולשמוח כמו שרק כפיר ידע ויכול היה לגרום לזה ולכולנו לקרות!.
אז קדימה חברים בואו נפתח את הסופ"ש למענננו ולמענו ….. למען הגוף ולמען הנפש. ניפגש, נצעד, נדבר, נשמח ונצחק ביחד והכל ברוח החיים שהכניס לכולנו…..
תזמינו חברים ותגיעו ……
ודבר נוסף וחשוב.. כולנו מכירים את האמירה ״תהיה קשוב לגוף״ ופה נבקש מכולכם להיות קשובים לגופכם וליכולות שלכם…. ועל כן הדבר באחריות כל אחד ואחד מכם. תבואו ותביאו בקבוקי מים אתכם …..".

 

כפיר בן ארי ז"ל. צילום מתוך פייסבוק לימור שרון

בן ארי הותיר אחריו אינספור לבבות שבורים ודמוו מלווה עד היום רבים מהם. עם היוודע מותו בחודש אפריל, אמרה אז אשת יחסי הציבור לימור כרסנטי, אשר היתה ידידתו הקרובה: "כל חיפה מספרת על מה שקרה ואני עוד מעט עולה על טיסה ואני פשוט לא מאמינה איך קיבלתי ממנו מכתב שהוא כמו מכתב פרידה, ולא חשדתי בכלום. אני מאמינה שלא ירד לי האסימון כשהוא כתב לי מכתב כזה, כי אני יודעת שהוא אדם מאוד רגיש. אין אדם רגיש ממנו, אין איש טוב ממנו, הוא פשוט היה אחד האנשים הכי עמוקים, הכי מיוחדים, הכי טובים, הכי רגישים שהכרתי. איש מלא אהבה לכולם. ותמיד הייתי שם בשבילו. הוא היה נפש עדינה ושברירית. אנחנו חברים קרובים כבר שנים. אני פשוט לא מאמינה שהוא איננו".

עוד כתבה אז כרסנטי בפייסבוק: "נגמרו לי המילים, דמעות עוטפות את גרוני. סלח לי שלא הייתי בארץ להבין את מה שכתבת לי בין השורות".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות