הקיץ כבר כאן: נפצע מסירת 'בננה' באילת ותובע מאות אלפים

גבר בן 35 אשר הגיע עם ילדיו להנות מספורט ימי בעיר השמש הנצחית, טוען כי נפצע מה"בננה" ותובע מאות אלפי שקלים
 

כל מי שמבקר באילת מכיר היטב את ה'בננה' הנגררת על ידי סירת מנוע לאורך חופי העיר והנופשים נהנים ממנה מאוד.

אב אשר הגיע עם ילדיו לעשות סקי מים על ה'בננה' המפורסמת טוען בתביעה שהגיש בימים אלו, כי נפצע מהבננה עוד במזח, לפני העלייה לסירה וכי נקבעה לו נכות לכל החיים.

התובע, בן 35, טוען באמצעות עורך הדין אדיר שויגמן, כי הגיע עם ילדיו למועדון 'מצנחי הים האדום' כדי ליהנות מבילוי משפחתי בספורט הימי שמציע המועדון. הילדים התיישבו על סירת ה'בננה' והאב נותר לעמוד על המזח כדי לצלם תמונות למזכרת. לטענת האב, מפעיל הסירה הגוררת נזקק לסיוע, וביקש ממנו לשחרר את החבל שאיתו קשר את הסירה למזח.

על פי התביעה, בזמן שהאב עסק בשיחרור החבל, הפעיל מפעיל את מנוע הסירה הגוררת, כבל הקשירה נמתח, וכאשר התיר אותו האב, התרומם חרטום 'הבננה' במהירות ופגע בו ישירות בצווארו.

 

ספורט מים הפופולארי גם בחו"ל. סירת בננה. צילום אילוסטרציה מתוך יוטיוב

מהתביעה עולה כי עוצמת הפגיעה הייתה כה חזקה עד שהאב הועף באוויר מהמזח לים. בעקבות התאונה הובהל האב לטיפול בבית החולים 'יוספטל' באילת, שם אבחן הצוות הרפואי חבלה בצווארו וחשד לשבר בחוליות הצוואר.

על פי התביעה אשר הוגשה נגד מועדון הספורט הימי 'מצנחי הים האדום' המפעיל את ה'בננה' ונגד חברת הביטוח 'ביטוח חקלאי' המבטחת אותו, החל התובע לסבול מכאבים ומהגבלה בתנועות, ומתקשה מאז התאונה בביצוע פעולות היומיום. כמו כן נטען כי בשל התאונה הוא נאלץ לצמצם את היקף עבודתו כעובד מדינה וכי צבר הפסדי השתכרות לא מבוטלים.

 

התובע טוען כי נקבעה לו נכות לכל החיים. סקי מים, צילום אילוסטרציה מתוך יוטיוב

מומחה לכירורגיה אורתופדית, אשר חוות דעתו צורפה לתביעה, העריך כי בשל התאונה סובל התובע מנכות זמנית בשיעור של כ-50%, ובנוסף גם מנכות קבועה לכל החיים בשיעור של 23.5%.

 

מייצג את התובע. עו"ד אדיר שויגמן. צילום עצמי

בכתב התביעה ביקש עו"ד שויגמן לחייב את 'מצנחי הים האדום' ואת חברת 'ביטוח חקלאי' לפצות את התובע על מוגבלות גופנית והפסדי השתכרות ופנסיה, בסכום של מאות אלפי שקלים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות