מינוי בראש טוב

ד"ר איתן אוריאל מנהל המחלקה הנוירולוגית בבית החולים כרמל התמנה כפרופסור חבר קליני בפקולטה לרפואה של הטכניון.
 

מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג ברך את ד"ר אוריאל על המינוי ואמר כי זהו בהחלט מינוי ראוי ומכובד וכי הוא מצטרף לשורה ארוכה של רופאים בכירים בכרמל בעלי מינויים מכובדים בפקולטה לרפואה. ד"ר איתן אוריאל התמנה למנהל המחלקה הנוירולוגית בכרמל בסוף שנת 2016 הוא בוגר ביה"ס לרפואה בבאר שבע התמחה במחלקה נוירולוגית במרכז רפואי תל אביב ועשה פוסט דוקטורט בנוירולוגיה וסקולרית בבית החולים הכללי במסצ'וסטס ובביה"ס לרפואה באוניברסיטת הרווארד. עד היום פרסם ד"ר אוריאל עשרות פרסומים מדעיים בעיתונים מובילים ספרות העולמית והוא נחשב לאחד המומחים המובילים בארץ בתחום האבחון והטיפול בשבץ ובעיקר מחלת כלי דם קטנים במוח ואנגיופתיה של עמילואיד, מחלה המהווה את הגורם השני בשכיחותו לדמם תוך מוחי במבוגרים בעולם וכן גורם המרכזי  לירידה קוגניטיבית, נפילות, דכאון והפרעות תפקודיות בגיל המבוגר.

בצילום – ד"ר איתן אוריאל – צילום אלי דדון

המחלקה הנוירולוגית של בית החולים כרמל בניהולו של ד"ר אוריאל מספקת מגוון רחב של טיפולים ואבחונים מתקדמים בכל תחומי הנוירולוגיה בינהם: היחידה לטרשת נפוצה, מרפאה ייחודית לאבחון וטיפול בכאבי ראש, מרפאת פרקינסון והפרעות בתנועה, מרפאה למחלות נוירומוסקולריות, מכון EMG  ומכון  EEG .
המחלקה מסונפת לפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה. ועוסקת בהוראת הנוירולוגיה לסטודנטים אמריקאים וישראלים בשנים הקליניות, בהוראת מבוא לנוירולוגיה, לסטודנטים בשנים הפרה קליניות, ובהוראה לסטודנטים ומתמחים במחלקות הפנימיות של בית החולים.

ד"ר אוריאל הודה לפקולטה ולדיקן על קבלת התואר ואמר כי "אני מאמין בקשר ובחיבור ההדוק בין רפואה למחקר ואקדמיה. אנו בכרמל משקיעים משאבים רבים במחלקה בחינוך סטודנטים ומתמחים ובהפנייתם למחקר. ונמשיך לעשות הכל כדי להעניק למטופלי המחלקה את השירות והטיפול הטובים ביותר ".
 

 

 

 

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות