הגנה לגוף ולפנים

קרם ההגנה של כללית אסתטיקה דרמה סאן דיפנס +SPF 50 UVA/UVB, הגנה לגוף ולפנים עם טכנולוגיית מסנני קרינה ייחודית – טכנולוגיית הפנינים UV PEARLTM THECNOLOGY
 

דרמה סאן דיפנס של "כללית אסתטיקה", קרם הגנה לגוף ולפנים עם טכנולוגיית מסנני קרינה ייחודית – טכנולוגיית הפנינים UV PEARLTM THECNOLOGY, פותח במיוחד כדי למזער את נזקי הקרינה ולסייע במניעה והפחתת פיגמנטציה, כתמי שמש וגיל וכן במניעת הזדקנות מוקדמת של העור.

Derma-Sun

טכנולוגיית הפנינים בדרמה סאן דיפנס, מקנה לעור הגנה רחבה יותר מפני קרינת UVA/UVB- שהנה יעילה יותר ובטוחה יותר מזו המושגת במוצרי ההגנה "הקלאסיים".

הגנת העור מקרינת UV – טכנולוגיית הפנינים היא טכנולוגיית מיקרוקפסולציה של מסנני הקרינה האורגניים. פיתוח מתקדם ביותר המאפשר "לכלוא" מסנני קרינה אורגניים (כימיים) בתוך מיקרו קפסולות סיליקה שקופות הנקראות פנינים.  הפנינים מתיישבות על שטח פני העור ונצמדות אליו היטב. בדרך זו, פעולת נטרול הקרינה נעשית על שטח פני העור ובשכבות העליונות של האפידרמיס ולא בתוך העור כמו במוצרי ההגנה ה"הקלאסיים", כך נמנעת חדירת המסננים האורגניים לעור וחדירת קרני ה UVלעור.

הפנינים נפרשות באופן אחיד על העור והן עמידות יותר ללחצים (זיעה, מים) מאשר בטכנולוגיות קפסולציה של  פולימרים ושעוות המיושמים במוצרים אחרים בקטגוריית מקדמי ההגנה. כמו כן, השימוש בטכנולוגיית הפנינים מעצים את יעילות ובטיחות המוצר וממזער את הסיכוי לתגובות גירוי.

דרמה סאן דיפנס עשיר בתועלות טיפוח לעור בנוסף להגנת הפנינים, המוצר מכיל בין השאר רכיבי הגנה סותרות חמצון למניעת הזדקנות מוקדמת של העור, רכיבי לחות, הזנה, הרגעה, ריכוך ועדון מרקם ומראה העור וכן, פרוטאינים מינרלים וויטמינים.

מומלץ לשימוש יומיומי לכל הגילאים וכן לכל מי שסובלים משינויי גוון, כתמי עור ופיגמנטציה, למטופלים בטיפולי הבהרה (רטינואידים), פילינג, הזרקות למילוי קמטים, הסרת שיער, טיפולים אסתטיים ופעולות כירורגיות שונות בפנים. בעל מרקם קליל אשר נספג במהירות ואינו משאיר את העור לבן או שמנוני.

את הקרם ניתן להשיג ברשת המרפאות כללית אסתטיקה המונה 17 מרפאות בפריסה ארצית וברשת ניו פארם. עלות הקרם כ- 65 ₪.

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות