לפעמים חלומות מתגשמים!

צפו: חנות ביגוד חברתית לכל המשפחה נפתחה בסוך השבוע האחרון בחיפה: "תושבי מערב חיפה מוזמנים להגיע ולרכוש ביגוד לכל המשפחה במחיר שווה לכל כיס"
חנות חברתית וביגוד לכל המשפחה "וינטג' רות" במרכז רות, שלוחת הנוער של מתנ"ס ליאו-באק ברחוב בודנהיימר 30 חיפה, נפתחה ביום חמישי האחרון. באירוע חגיגי נפתחה החנות, והיא תהיה פתוחה החל מחמישי הקרוב בימי שני וחמישי בין השעות 18:00-21:00. החנות אינה למטרת רווח, וכל הכנסותיה מיועדות לקהילה.

צפו: ורד פורמן מספרת לנו על ההתנדבות המספקת ועל החנות המבטיחה.

"מתנדבות מקסימות וקבוצת מנהיגות נערות איכותית הן אלו שתקבלנה את באי החנות ותספקנה חווית קניה נעימה במיוחד. תודות רבות מגיעות לצוות תחום קהילה של המתנ"ס, צוות האחזקה וצוות השיווק. תושבי מערב חיפה מוזמנים להגיע ולרכוש ביגוד לכל המשפחה במחיר שווה לכל כיס".

החנות. תמונה מתוך פייסבוק מתנ"ס ליאו-באק

החנות. תמונה מתוך פייסבוק מתנ"ס ליאו-באק

החנות היא בעצם תוצר סופי של עבודה מאומצת בת שנתיים של נורית קנטרוביץ, סטודנטית לתואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה. החנות היא פרוייקט הגמר שלה, בהנחייתה של לירון נווה, מנהלת תחום קהילה במתנ"ס ליאו-באק יחד עם ורד פורמן קטלן, חברת הנהלה ציבורית של מתנ"ס ליאו-באק, ובתמיכה מלאה של סמיה דיאב מנהלת מתנ"ס ליאו-באק.

רבים תרמו ועבדו למען הפרוייקט. תמונה מתוך פייסבוק מתנ"ס ליאו-באק

רבים תרמו ועבדו למען הפרוייקט. תמונה מתוך פייסבוק מתנ"ס

לדבריה של מנהלת מתנ"ס ליאו-באק: "עם קצת אמונה, רצון ונחישות אנו בליאו באק הופכים חלומות למציאות. חנות חברתית באה מתוך צורך קהילתי אמיתי, אך אין במטרתה להנציח את העוני אלא ההפך לגמרי: ליצר מעגלי נתינה, לחזק את הקהילה, מי שאין לו יכול גם לקנות במחיר הכי נמוך שיש אך אינו זקוק לחסד. מי שאין לו יכול גם לתת מעצמו למען אחרים ולהתנדב למען הקהילה".

תמונה מתוך פייסבוק מתנ"ס ליאו-באק

תמונה מתוך פייסבוק מתנ"ס ליאו-באק

בין המנדבות היא ורד פורמן, אישה אשר פועלת רבות עבור הקהילה ובין היתר גם מתנדבת בסיירת הורים. בעלה שלומי פורמן מבעלי מסעדת ה-BLACK ואולם האירועים 'כרמלה', פרסם פוסט בפייסבוק ובו כתב: "לפעמים חלומות מתגשמים…הפעם זה החלום של ורד ! אני חי איתה את החלום הזה כבר כמה שנים, למעשה מאז אסון השריפה שפקד את העיר חיפה, בו אלפי משפחות פונו באמצע היום מבתיהם ונשארו ללא קורת גג וללא בגדים לעצמם ולילדיהם. אז נולד הרעיון, ורד את הניצוץ הפכה ללהבה וסחפה אחריה את כולם.
גאה בך אישה יקרה, נרגש ושמח על המיזם המקסים הזה, כל הכבוד לכל השותפים ממשפחת ליאו בק שנרתמו לעשיה".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם