מי מהסרטים נכנס השבוע לרשימת הטופ 5 שלנו?

כבכל שבוע אנחנו מפרסמים לכם את חמשת הסרטים השווים שכעת באקרנים: אז מי נכנס לרשימה השבוע?
אז השבוע נכנסו לנו שני סרטים חדשים ושווים במיוחד: באהבה, סיימון ואושן 8! אז כבר נהיה לנו טופ 6, אבל כשיש כל כך הרבה סרטים טובים, מי סופר?!

אושן 8: דבי אושן (בולוק) אחותו של דני אושן (ג'ורג' קלוני, מסדרת אושן 11) משתחררת מהכלא ומגייסת את הצוות הנשי המושלם לשוד הגדול ביותר במאה – ערב הגאלה השנתי במוזיאון המטרופוליטן בניו יורק.

אושן 8. תמונה: יחסי ציבור

אושן 8. תמונה: יחסי ציבור

באהבה, סיימון: לכל אחד מגיע סיפור אהבה גדול, אבל בשביל סיימון בן ה-17 זה קצת יותר מסובך:
הוא עוד לא סיפר לבני משפחתו או לחבריו שהוא הומו והוא לא ממש יודע את זהותו של חברו לכיתה בו התאהב באינטרנט. פתרון שתי הבעיות הינו מצחיק, מפחיד ומשנה חיים.
באהבה, סיימון הוא סיפור מצחיק ומרגש על מסע מרתק של מציאת עצמך והתאהבות.

באהבה, סיימון. תמונה: יחסי ציבור

באהבה, סיימון. תמונה: יחסי ציבור

משפחת סופר על 2: משפחת גיבורי העל האהובה חוזרת! סרט מקסים לכל המשפחה.

חוזרים לאקרנים! משפחת סופר על 2.

חוזרים לאקרנים! משפחת סופר על 2.

תקציר: הפעם הלן נמצאת באור הזרקורים, כשהיא משאירה את בוב בבית עם הילדים, להתמודד עם חיי היומיום המשפחתיים, אשר הופכים לקשים אף יותר כאשר ג'ק-ג'ק התינוק מתחיל לפתח גם כן כוחות על. כאשר נבל חדש רוקם מזימה גאונית ומסוכנת, המשפחה חייבת למצוא את הדרך לעבוד יחד שוב – מה שבתאוריה נשמע פשוט, בפועל קשה, אפילו שמדובר במשפחה של גיבורי על.

דדפול 2: שכיר החרב עם הפה הכי גדול חוזר! גדול יותר, טוב יותר וכמעט תמיד בלי מכנסיים.

תמונה: יחסי ציבורתמונה: יחסי ציבור

כשחייל על מגיע לבצע משימה רצחנית, דדפול נאלץ לחשוב על חברות, משפחה ומה זה באמת אומר להיות גיבור – תוך כדי שהוא מפגין 50 גוונים של כיסוח…
בגלל שלפעמים כדי לעשות את הדבר הנכון אתה חייב להלחם מלוכלך.

נשוי בהפתעה: הגרסה החדשה לקומדיה הבלתי נשכחת "נשואה לשניים".

תמונה: יחסי ציבורתמונה: יחסי ציבור

בהיפוך מזהיר, הסרט מתמקד בליאונרדו (אוחניו דברז), פלייבוי מפונק בן למשפחה העשירה ביותר במקסיקו, וקייט (אנה פאריס), אם חד הורית עובדת שמתקבלת לעבודה כמנקה של היאכטה המפוארת של ליאונרדו. אחרי שהיא מפוטרת ללא צדק, ובנוסף לא מקבלת את המשכורת המגיעה לה, ליאונרדו מועד מספינתו לאחר ליל בילויים סוער ומתעורר בחוף אורגון חסר זיכרון לחלוטין. קייט מופיעה בבית החולים וכדי להתנקם בו היא משכנעת אותו כי הוא למעשה בעלה ומכריחה אותו, לראשונה בחייו, לצאת לעבוד! אחרי התחלה אומללה עבורו, ליאונרדו מתרגל לחייו החדשים, ובדרך גם זוכה להכרה מצד "משפחתו" החדשה ומצד שותפיו לעבודה. אבל כשמשפחתו העשירה מנסה להתחקות אחר צעדיו, והאפשרות שזכרונו יחזור אליו, השאלה המתבקשת היא האם הגבר המפונק ינטוש את האם ושלושת ילדיה וישים את הפרק הזה של חייו מאחוריו.

עולם היורה 2: ארבע שנים לאחר קריסת פארק השעשועים היוקרתי "עולם היורה" – מתגלה כי הר געש במרכז האי מאיים להשמיד את החיים באי ובהם את כל מיני הדינוזאורים החיים בו.

תמונה: יחסי ציבורתמונה: יחסי ציבור

צוות המחקר המקורי נקרא למשימה: הצלת החיים באי. או לפחות להציל את בלו, הדינוזאורית החכמה שגודלה על ידי אוון (פראט) מגיל צעיר. או לפחות להציל את עצמם.

מת או חובה: נסיעת חברים למקסיקו מסתבכת כאשר משחק תמים של אמת או חובה בין חברים הופך קטלני.

תמונה: יחסי ציבורתמונה: יחסי ציבור

ככל שהמשחק מתקדם, גם לאחר החופשה, המשימות משתכללות והשחקנים נענשים על אי אמירת אמת או סירוב להעז ולהתחייב למשימת החובה.

אז למה אתם מחכים?
הקליקו להזמנה לגרנד קניון.
הקליקו להזמנה לקריון.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה