"אנחנו נמצאים בתוך מהפכה ענקית" (וידאו)

בראיון מיוחד ל"ניוז חיפה קריות" מספר מנהל מרחב חיפה וגליל מערבי של 'שירותי בריאות כללית', על ההתפתחות העצומה בעידן הרפואה הדיגיטלי, כמו גם על האתגרים המורכבים שטומן בחובו ניהול מרחב עצום, המונה כיום לא פחות מ- 750,000 לקוחות. צפו
 

מנהל מרחב חיפה וגליל מערבי של שירותי בריאות כללית, אלי כהן, גאה מאוד במהפכה הגדולה של שירותי בריאות כללית ובעיקר בשירותי הרפואה און ליין, שמעניקה קופת החולים הגדולה ביותר במדינה.

"כשהיינו ילדים", הוא נזכר, "היינו הולכים לרופא ולוקחים מספר או רושמים על דף נייר שהיה תלוי מחוץ לחדר ומחכים. היום, אנחנו בעידן של כלים דיגיטליים שמציע בין היתר שירות מוצלח מאוד של 'רופא משפחה אונליין' שאליו הצטרף גם האח הצעיר 'רופא ילדים אונליין' שזוכה להצלחה גדולה במיוחד אצל אמהות, 'רופא עור אונליין' ועוד. אנחנו רואים שהרבה מאוד אנשים משתמשים בשירותים המתקדמים האלו ואני אישית מאוד ממליץ עליהם".

 

אלי כהן, מנהל מרחב חיפה וגליל מערבי של הכללית, בראיון מיוחד. צילום: ניוז חיפה קריות

 

את הפיילוט החדש שמוביל מרחב חיפה וגליל מערבי עבור כל קופת החולים ונקרא "שיקום מרחוק", הוא גאה במיוחד להציג:

"הגענו למסקנה שלא כל הקשישים צריכים להגיע למרפאות כדי לקבל שיקום. אנחנו נותנים היום  X-BOX  שהילדים משתמשים בו, לשיקום של קשישים בבית. הקשיש יושב בבית אחרי שקיבל תוכנית טיפולית ועושה את התרגילים מרחוק בליווי של פיזיותרפיסטית און ליין".

למנהל המרחב, תושב קריית חיים, יש עוד הרבה מה לחדש לכם.

 

צפו בראיון המיוחד שהעניק השבוע כהן ל"ניוז חיפה קריות":

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות