איך ליעד טרגר הקרייתי השתלב בעולם הסרטים הבין-לאומי?

הקריות על מפת סרטי הקולנוע הבינלאומיים באנימציה "לא קל לי לעזוב את מדינת ישראל, אבל התחום לא מפותח פה מספיק"
ליעד טרגר, בן 28 יליד קריית חיים, בוגר אורט קריית ביאליק ותושב קריית אתא, קיבל בשורה מאוניברסיטת "שרידן" בקנדה כי התקבל להכשרת אנימטורים בעולם הסרטים הבינלאומי, מבין מתמודדים רבים מכל העולם!

טרגר. תמונה: אלבום פרטי

טרגר. תמונה: אלבום פרטי

"שרידן", מכשירה סטודנטים לתעשיות סרטי האנימציה של חברות כמו: DISNEY DREAMWORKS, PIXAR, BLUE-SKY, SONY IMAGEWORKS, אשר הפיקו סרטים מצוירים וסרטי אנימציה כמו: סינדרלה, שלגיה, צעצוע של סיפור, הקול בראש, אלאדין, מלך האריות, אימוג'י, הדינוזאור הטוב ואחרים.

תמונה: אלבום פרטי

תמונה: אלבום פרטי

טרגר: "מגיל צעיר חיפשתי דרכים לבטא את עצמי בצורה אומנותית. זה משהו שתמיד העסיק אותי. הייתי צופה המון בסרטי אנימציה בצעירותי. אנימציה היא מכלול של כל מה שאני אוהב ויותר, היא לא מוגבלת לכישור או יכולת אחת, וכל המרבה הרי זה משובח!".

עולם שלם של אנימציה. תמונה: אלבום פרטי

עולם שלם של אנימציה. תמונה: אלבום פרטי

טרגר מספר שהתחום לא מפותח מספיק בישראל: "החלטתי לעזוב הכל, למרות ההתנגדויות בסביבתי וללכת לעבוד במספר עבודות על מנת ללמוד בחו"ל ולהשתלב בעולם תעשיית הסרטים הבינלאומית. אני גאה להיות ישראלי ולא קל לי לעזוב את מדינת ישראל. המחשבה שאוכל לייצג את מדינתנו בגאווה בעולם הבינלאומי בתחום הקולנוע והאנימציה משרים בי תחושת הקלה מהריחוק הפיזי ונותנת לי חיזוק וסיפוק אישי במימוש המטרה".

וכעת טרגר פתח אתר לגיוס כספים כדי לממש את החלום: 'דיסני הנה אני בא'!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם