אייפד לכל מורה בחינוך המיוחד

33 מורות וגננות בחינוך המיוחד קיבלו אייפד בטקס השקה ייחודי בחטיבת הביניים רבין בעיר.

בתחילת השבוע התקיים טקס הענקת אייפד למורות וגננות החינוך המיוחד בקריית מוצקין.
33 מורות וגננות קיבלו מחשבי אייפד במסגרת התכנית "אייפד לכל מורה לחינוך מיוחד" של קרן אתנה. בנוסף לאייפד יקבלו המורות והגננות הדרכה מקצועית של 120 שעות, באמצעות האייפד וההשתלמות יכולים המורים והגננות לחשוף בפני התלמידים את העולם הקסום של הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, לסייע לצמצם פערים לימודיים, להנגיש עבורם חומרי לימוד ולחזק את כישוריהם החברתיים והשתלבותם בחברה.

אייפד לכל מורה צילום דוברות קריית מוצקין

הטקס המיוחד בהנחיית מנהל אגף החינוך בעירייה איל אורן נפתח במופע נגינה של תלמידי חטיבת הביניים נתניהו ונשיאת ברכות. השתתפו בטקס: מנכ"ל העירייה יריב גסר, המשנה לראש העיר עומר זוהר, מנהלת התכניות של קרן אתנה דפנה תמיר, רכזת החינוך העל-יסודי בסניף הסתדרות המורים בחיפה ריקי מור, משווק בנק מסד איברהים חורי, נציגת בנק מסד סניף חיפה איילת מוסקל, מנהלת מתי"א קריות אירית איזקסון  ואישים נוספים.

חלוקת האייפדים למורות וגננות החינוך המיוחד בקריית מוצקין התאפשרה בזכות תרומתם של קרן אתנה ושותפיה: הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים, בנק מסד, משרד החינוך, הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון, קרן משפחת סילבן אדמס, הקרן ע"ש ג'רי שוורץ והתר רייזמן, מגבית קנדה, ועיריית קריית מוצקין.

התכנית מיועדת להעצים את מורי, מורות וגננות החינוך המיוחד בישראל ומאפשרת להם לתקשר טוב יותר עם תלמידיהם. בנוסף לכך מקנה התכנית גישה למגוון רחב של חומרי לימוד, ומשנה באופן משמעותי את חייהם של התלמידים. המורות והמורים יכולים להכין בעזרת האייפד תכניות לימודים מיוחדות לתלמידיהם, כאשר התלמידים יכולים להמשיך את חוויית הלמידה בביתם לאחר שעות הלימודים בבית הספר.


 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית מוצקין