מנחם בגין בספריה העירונית

שלוחת מרכז מורשת בגין בקרית אתא מפעילה שלל פעילות העשרה לקהל הרחב ולתלמידי העיר במטרה לעודד ולקדם את המודעות לפועלו ולמורשתו של מנחם בגין.

 

במסגרת פעילות שבוע הספר הוצגה בספרייה העירונית תערוכה ייחודית המציגה את הקריקטורות של האומן שמואל כ"ץ אודות בגין. הקריקטורות פורסמו בעיתונים "על המשמר" ו"מעריב" בין השנים 1977-1984. במסגרת התערוכה הגיעו תלמידי חטיבות הביניים להתרשם מהתערוכה ולשמוע הרצאה על חייו של מנחם בגין.

תחרות סיפורים- מרכז בגין צילום דוברות קריית אתא

במקביל ערך המרכז בשיתוף עם הספרייה העירונית תחרות סיפורים קצרים "מספרים עליה" בנושא העלייה לארץ בסימן 70 שנה למדינת ישראל.

בתחרות השתתפו תושבי העיר בכל הגילאים כאשר במקום הראשון זכה תושב העיר מיכאל זלוטין עם סיפורו האישי המרגש. המשתתפים זכו בתעודות הוקרה ובחוברת מיוחדת המאגדת את עשרת הסיפורים שזכו במקומות הראשונים.

ממרכז מורשת בגין בקרית אתא נמסר כי :" מרכז מורשת בגין הקים את הסניף הצפוני היחיד בקרית אתא במטרה לחשוף את הקהל הרחב למורשתו של מנחם בגין ולנושאים כגון: דמוקרטיה, יהדות, מנהיגות, אקטואליה, ציונות וההיסטוריה של עם ישראל. המרכז מפעיל תוכניות שונות המותאמות לכל הגילאים במטרה להנגיש את מורשתו של בגין לכל תושב בעיר."


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק