"אגו" סדרת שוקולד אמיתי

הסדרה כוללת 5 מוצרים בטעמים ותוספות מגוונות – ללא תוספת סוכר, ללא גלוטן וחלקם אף מתאימים גם לקהל הטבעוניים.  

 

חברת כרמית, המתמחה בייצור, ייבוא וייצוא מוצרי מזון המייצרת מגוון שוקולדים, מציעה, סדרת "אגו" שוקולד ללא תוספת סוכר אמיתי! (בהשוואה לטבלאות הקיימות בשוק אשר אינן עומדות בהגדרה של שוקולד ע"פ  התקן הישראלי 36 לשוקולד).השוקולדים הינם ללא תוספת סוכר ומתאימים בחלקם גם לטבעוניים. הסדרה כוללת 5 טעמים שונים אשר יתנו מענה לציבור רחב הנמנע או ממעיט בצריכת סוכר.

סדרת השוקולד הינה מחומרי גלם איכותיים המשלבים ממתיק טבעי מצמח הסטיביה. חברת כרמית פיתחה שוקולד ללא תוספת סוכר לטובת ציבור הצרכנים השומרים על צריכת הסוכר. כל השוקולדים הינם בכשרות בד"צ העדה החרדית ללא גלוטן, כשהשוקולדים המרירים שבסדרה הינם בכשרות פרווה ומתאימים גם לציבור הטבעוניים.

חברת כרמית מציעה סדרת שוקולד אמיתי במגוון טעמים ללא סוכר המחיר 6.90 שח צילום סטודיו כרמית

סדרת השוקולד המוצעת:

שוקולד מריר ללא תוספת סוכר

שוקולד מריר ללא תוספת סוכר עם שקדים

שוקולד מריר ללא תוספת סוכר עם פצפוצי אורז

שוקולד חלב ללא תוספת סוכר

שוקולד לבן ללא תוספת סוכר

המחיר: 6.90 ₪ , 85 גרם.

מוצרי השוקולד ללא תוספת סוכר המאופיינים בטעם איכותי ובלתי מתפשר. הינם בכשרות מהודרת. וניתן להשיגם בכל רשתות המזון המובילות.
כרמית תעשיות הינה חברה בורסאית, המתמחה בארץ ובעולם במוצרי Better for you  ו Free From .
החברה הינה חברה יצרנית ויצואנית המהווה שחקן משמעותי בעולמות של מוצרים ללא גלוטן, ללא חלב, מופחת סוכר וכן בעולמות הממתקים.
כרמית הינה חברה וותיקה ומנוסה השמה דגש על מחקר ופיתוח תוך התאמה של מגוון המוצרים לדרישות השוק ולטעם הצרכנים. החברה  מתמחה בייצור ושיווק של מגוון מוצרים: ופלים, עוגיות, שוקולד, קרקרים, סוכריות וחטיפי קרח והינה יצרנית המרשמלו הראשונה והמובילה בארץ.
בשנת 2014 קיבלה החברה את תו ה- GMP (תנאי ייצור נאותים) היתר זה מאפשר לחברה לייצר, לשווק ולסמן מוצרים בסימון 'ללא גלוטן'. כרמית משווקת את מוצריה בארץ ובעולם וכן מייצרת מוצרים עבור מותגים מובילים בארץ ובחו"ל.

בקרו אותנו ב:

אתר חברת כרמית תעשיות: http://www.carmit.co.il/

עמוד הפייסבוק כרמית תעשיות: https://www.facebook.com/carmit.il/


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות