38 חברות גדולות מחפשות את המוחות הבאים בתעשיית ההיי טק והטכנולוגיה ביריד תעסוקה בטכניון

גם השנה מקיים הטכניון יריד תעסוקה לסטודנטים הנמצאים לקראת סיום לימודיהם האקדמיים וחיפוש מקום עבודה. ביריד ישתפו 38 חברות מובילות בתחומי ההייטק, הטכנולוגיה המתקדמת וחברות תרופות. רפאל תציג את מערכת כיפת ברזל
 

 

יריד התעסוקה בטכניון שנה שעברה. צילום: שיצו צלמים

יריד התעסוקה בטכניון שנה שעברה. צילום: שיצו צלמים

נציגי 38 חברות, מהמובילות במשק הישראלי, ישתתפו היום ביריד התעסוקה של הטכניון. ביריד, שיתפרס על פני עשרות ביתנים ויכלול את בית הסטודנט, בניין סגו ובניין אמדו, ישתתפו אלפי סטודנטים, ורבים מהם עתידים למצוא עבודה באחת החברות הללו.

חברת רפאל, המגייסת לשורותיה מאות סטודנטים ובוגרים מדי שנה, תציג ביריד את מערכת "כיפת ברזל". בנוסף למיירטי המערכת תציב רפאל השנה גם את המשגר המלא המשמש חלק מסוללות "כיפת ברזל". ברפאל מזמינים את המועמדים לשוחח עם נציגי החברה על תהליך הקבלה ועל מסלולי הקידום בחברה. אלפיים מתוך 6,500 עובדי רפאל הם בוגרי הטכניון,  ו-350 מהם הם סטודנטים בטכניון.

"זאת הזדמנות מצוינת להוכיח לסטודנטים כי ההשקעה שלהם בלימודים נושאת פרי", אמר דיקן הסטודנטים בטכניון, פרופסור מוריס אייזן, "ולחברוֹת זו הזדמנות לקלוט כוח אדם איכותי ומוכשר. אין לי ספק שהיריד יוביל להצטרפותם של בוגרים נוספים למאגר המכובד של בוגרי טכניון התופסים כיום עמדות מפתח במגזר הציבורי, הביטחוני והתעשייתי ובכך תורמים לעוצמתה הטכנולוגית של מדינת ישראל".

ברוריה זומר-פדידה, ראש יחידת התעסוקה בלשכת דיקן הסטודנטים, סיפרה כי הטכניון מקיים שני ירידי תעסוקה בשנה, שבהם משתתפות חברות רבות. "אנו פועלים רבות ובערוצים מגוונים, במהלך כל השנה, כדי להעניק לסטודנטים ולבוגרי הטכניון יתרון משמעותי בהשתלבות בשוק העבודה.  בנוסף לירידים אנו מקיימים ימי זרקור ייעודיים, שבהם מגיעים נציגי החברות לפקולטות ספציפיות ומגייסים ישירות מתוכן. הבוגרים שלנו מהווים את חוד החנית של הכלכלה בישראל".

ביריד ישתתפו חברות היי-טק מובילות, בהן אפלייד מטריאלס, אמדוקס, צ'ק פוינט, ברודקום, אלביט מערכות, אינטל, מרוול ועוד רבות וטובות, וכן חברות הזנק קטנות יותר, חברות טכנולוגיה רפואית וחברת התרופות דקסל פארמה. בנוסף ישתתפו ביריד חברות פיננסיות – בהן "בלומברג", המחפשת סטודנטים ובוגרים במדעי המחשב – וחברות ייעוץ וניהול פרויקטים. כן משתתפים ביריד משרד ראש הממשלה, הקריה למחקר גרעיני, תע"ש והתעשייה האווירית.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך