"רינה" התבררה כ"רוני" שהציל את חייו של הבעל

"אם לא הטינדר הייתי נשאר כלוא בחיים העלובים שלי", כך כתב הבעל בווטצאפ לרינה. ההלם הגדול הגיע בשלב מאוחר יותר
 

 

הווטצאפ ממשיך לספק לדייני בית הדין הרבני סיפורים מיוחדים.

19 שנים חיו הבעל והאישה כזוג מושלם. בנו בית לתפארת והביאו לעולם שלושה ילדים. הדרמה הגדולה החלה רק לפני שלושה חודשים כשהאישה חשפה התכתבות של בעלה בווטצאפ עם בחורה בשם רינה, כאשר באחד המסרים כתב לה הבעל: "הטינדר הציל את חיי, אם לא הטינדר הייתי נשאר כלוא בחיים העלובים שלי".

הסמס הזה עורר כמובן את חשדה של האישה, אבל הדרמה הגדולה התבררה רק בהמשך וכפי שטוענת האישה בתביעת הגירושין שהגישה באמצעות עורכת הדין שרין סולן, "נשימתי נעתקה. עולמי חרב עלי בשנייה אחת כשגיליתי מי זו רינה".

מכתב התביעה עולה סיפור יוצא דופן. הבעל, מהנדס מזון ומחזיק בתפקיד בכיר בחברה גדולה. האישה מתכנתת מחשבים ומקדמת עסקים בפייסבוק, בעלת עסק פרטי משגשג ומעסיקה 15 עובדים.

 

"עולמי חרב עליי כשגיליתי מי זו רינה". צילום: אילוסטרציה

 

עו"ד סולן טוענת בשם האישה "הסמס הזה לא היה תמים וחייב בדיקה מצידה של האישה. כשהאישה הגיעה למשרדי ביקשתי ממנה לעשות דבר פשוט, לצלצל לאותו טלפון ולדבר עם אותה רינה. למחרת חזרה האישה עם התשובה: 'הטלפון לא שייך לרינה אלא לבחור בשם רוני….. מדובר בגבר ולא באישה' ".

בשלב הזה הורתה עורכת הדין לאישה לשכור בלש שחשף תוך מספר ימים את הרומן שמנהל בעלה כבר כמה שנים, עם גבר שהכיר במסגרת העבודה, והסתיר בטלפון הנייד תחת השם "רינה", ידידה מהעבודה.

בשלב הזה ביקשה האישה מבעלה לעזוב את הבית. "אני מנהל קשר רומנטי עם גבר אבל אני לא אעזוב את הבית בשבילו", הטיח לעבר אשתו המבקשת להוציא נגדו באופן מיידי צו הרחקה.

"הוא בגד בי, בילדים, בכל המשפחה. זה שהרומן הוא עם גבר זה כואב אפילו יותר כי איפה אני הייתי כל השנים", כתבה האישה.

דייני בית הדין הרבני ביקשו בדיון הראשון מבני הזוג להגיע להסדר ביניהם בנושא הגירושין ומשמורת על הילדים, בטרם הם יכפו על בני הזוג החלטה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות