שדרוג לבית המרקחת של כללית בקריית עמל

כללית הקימה בית מרקחת משופר בקריית עמל אשר מחליף את חדר התרופות שפעל במקום עד כה. כמו כן מונגשת המרפאה עם הקמת מעלית חדשה ושיפוץ קומת הכניסה
בימים אלה נפתחו דלתות בית המרקחת החדש שהקימה כללית במרפאת קריית עמל, אשר מחליף את חדר התרופות שפעל עד כה במרפאה, במתכונת מצומצמת.

בית המרקחת החדש הועתק לקומת הכניסה כך שהגישה אליו היא הן מתוך המרפאה והן מבחוץ, בנגישות מירבית. בתכנון המקום הייתה הקפדה רבה על הסטנדרטים המחמירים של משרד הבריאות, ניתנה תשומת לב רבה ליצירת סביבת שירות נעימה וידידותית. עם דגש על שמירת הפרטיות של הלקוחות. בית המרקחת החדש, בניהולו של מוחמד שחאדה, כולל צוות של שלושה רוקחים מוסמכים ומנוסים שלרשותם 3 עמדות שרות, אחת מן העמדות נגישה לכסא גלגלים.

 

בית המרקחת המשודרג בקריית עמל. צילום: דוברות כללית

בית המרקחת החדש מרווח מבעבר, אולם ההמתנה למטופלים וכן מרחב עבודה טוב יותר לצוות, עם גישה נוחה לפריטים המונפקים למטופלים, כך שהשירות יעיל יותר וזמן ההמתנה מתקצר.

בבית המרקחת ניתן שירות ייחודי לכללית של ייעוץ רוקחי אישי בחדר ייעודי שהוכן למטרה זו. הייעוץ הרוקחי הינו שירות שבו הרוקח נפגש עם מטופלים מורכבים או הנוטלים מספר רב של תרופות, בודק התוויות נגד, דן על תופעות הלוואי, כללים נכונים לנטילת התרופות, הימנעות ממזונות ושתיה שעלולים להזיק  בצרוף לתרופה, אחסון בתנאים מתאימים והגברת ההיענות הטיפולית. הכול נעשה מול התיק הרפואי ובתאום עם רופא המשפחה. כך נמנעת מחלת תרופות וחל שיפור באיזון מטופלים.

בנוסף על הקמת בית המרקחת עוברת מרפאת כללית בקרית עמל שיפוץ הכולל הקמת מעלית להנגשת הקומה השנייה ושינוי פני קומת הכניסה כולל הקמת חדר סדנאות ועוד לרווחת מטופלי כללית.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות