ל"ב של זהב

מה היה באירוע ההוקרה המרגש למועדון תורמי הזהב של עמותת ל"ב- להילחם ביחד?
במוצ"ש האחרון התקבצו ובאו התורמים הנדיבים של עמותת ל"ב- להילחם ביחד לערב שכולו רגש והכרת תודה על הנתינה האין סופית, שמאפשרת לעמותה לממש את המטרות שהציבה לעצמה.

האירוע נפתח בקליפ מרגש של הטיול הגדול של ילדי העמותה לניו יורק וקנקון מלווה בהמנון העמותה. חנה וגנר, מנהלת מועדון תורמי הזהב, פתחה ברכה והודתה לתורמים תוך כדי שימת דגש על חשיבות התרומה, מר יובל כספי פנה אל הנוכחים בבקשה שכל תורם יגייס רק עוד תורם אחד ובכך יוכפל המועדון.

מימין לשמאל: שמואל שחר, מוטי וגנר, ברנרד זיטוק, דוד שחר וחנה וגנר. תמונה: שרה איקו

מימין לשמאל: שמואל שחר, מוטי וגנר, ברנרד זיטוק, דוד שחר וחנה וגנר. תמונה: שרה איקו

סגן השר ירון מזוז גם בירך והודה לתורמים היקרים תוך הסבר על חשיבות התרומה. מוטי וגנר, מנהל הפרוייקטים של העמותה, שיבח את הקשר הנהדר שנוצר עם ועדי העובדים הגדולים וההסתדרות במרחב בראשותו של משה מזרחי ותרומתם הנדיבה לאורך שנים.

יו"ר העמותה ברנרד זיטוק פירט בדבריו את מגוון הפעילויות שהעמותה עושה בכספי התרומות ובמיוחד את נופשי ההורים של הילדים החולים, תרומתם האדיבה מאוד של ליאת ואריאל לכט בעלי רשת המרכולים "קשת טעמים".

חנה וגנר, מוטי וגנר וברנרד זיטוק. תמונה: שרה איקו

חנה וגנר, מוטי וגנר וברנרד זיטוק. תמונה: שרה איקו

יש לציין לטובה שבעמותת ל"ב כל העוסקים במלאכה עושים זאת בהתנדבות מלאה וללא מטרות רווח.

תעודות הוקרה חולקו לדוד שחר ושמואל שחר על מאמצם והשקעתם בגיוס תורמי זהב כל ימות השנה. הזמר בועז פרי הנעים בשירתו את האווירה, על הסאונד היה אמון אהוד לוי, על הפקת האירוע אהרלה גלעדי, צלמי האירוע שרה איקו וג'ו הירש.

על יחסי הציבור אמונות בתרומה מלאה אשת יחסי הציבור לימור כרסנטי ויד ימינה מירי אברהם .


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה