מטה סביון מתרחב

חבר מועצת עיריית חיפה ישראל סביון, המועמד לראשות העיר, מתגבר את המטה שלו לקראת יום הבוחר


 

ישראל סביון, חבר מועצת עיריית חיפה ויו"ר תאטרון חיפה, המועמד לראשות העיר בבחירות הקרובות, מתגבר את המטה שלו לקראת יום הבוחר.

לאחר שצירף אל המטה את אשת יחסי הציבור, לימור כרסנטי, האחראית על יחסי הצבור והמדיה החברתית, הודיע סביון על מינוי יועץ התקשורת אבי שמול כמנהל הקמפיין.

 

בימים אלו ישראל סביון מיוצג במשרד יחסי הציבור של לימור כרסנטי. תמונה: יחסי ציבור

סביון עם כרסנטי, האחראית על יחסי הציבור במטה. תמונה: יחסי ציבור

 

אבי שמול בעליה של חברת ייעוץ תקשורת שבעברה פעילות פוליטית ענפה יעמוד בראש הקמפיין והמטה התקשורתי של סביון.

סביון: "אבי איש עתיר נסיון שמכיר את התקשורת על בוריה ואין לי ספק שהקמפיין שלי יקבל תנופה. אבי יעמוד בראש הקמפיין ויוביל את המטה שהולך וגדל ויצטרף ללימור כרסנטי האמונה על יחסי הציבור וחוגי בית. אין לי ספק שהמטה יצבור תנופה נוספת לקראת יום הבחירות".

 

אבי שמול. צילום דורון גולן

 

שמול: "אני מודה לישראל סביון על האמון ועל הזכות להצטרף לנבחרת איכותית של אנשים צעירים ומוכשרים. ההיכרות האישית בינינו החלה כאשר הייתי דובר אגודת הסטודנטים והצטרפתי לפעילות של תא מפלגת העבודה. לאחר הלימודים, כאשר מוניתי לעיתונאי ב"הארץ", סיקרתי באופן שוטף את עיריית חיפה. לדעתי ולדעת רבים, ישראל סביון שהוא איש ביצוע מהשורה הראשונה, היה מנכ"ל עיריית חיפה המוצלח ביותר שכיהן כאן מזה שנים ארוכות. כהונתו הופסקה בבת אחת, ביום בו עמרם מצנע נכנס לתפקיד ראש העיר. כיום מצנע הוא אחד מתומכיו וחבריו הטובים.
עוד הוסיף שמול: "ראיתי במו עיני כיצד הוואדי מלא פסולת הבנייה מאחורי מסעדת מצה, הפך לטבורה של העיר חיפה עם הקמת הגרנד קניון. לאורך תקופת הבנייה ישראל שניהל את הקמת הגרנד קניון, דאג להפגש עם עיתונאים על בסיס קבוע ולעדכן בהתפתחויות. היה לו דף מקופל בכיס החולצה, עם רשימה של כל הרשתות והחנויות שהוא אסף לפרויקט אחת לאחת. חיפה זקוקה לפוליטיקאי ואיש עסקים מהסוג של סביון. מנהיג בעל נסיון שיודע להניע אנשים ומערכות. מבין המועמדים, הוא היחיד שיודע לגייס ולנהל כספים במאות מיליוני שקלים ויותר. מבין כל המתמודדים, ישראל הוא היחיד שיכול מחר להתיישב על כיסא ראש העיר ולהביא את חיפה למקום המגיע לה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי