"עמדתי פיזית ליד הטרקטור לנסות לעצור את העבודות" 

ועד ההורים בבית הספר "גלי עתלית" טוען כי המועצה מקימה שני מבנים יבילים סמוך לבית הספר במטרה לפתור את בעיית הצפיפות בבית הספר. "זה מחטף, אני דוהרת כעת למועצה", סיפרה סגן יו"ר ועד ההורים
 

ועד ההורים בבית הספר "גלי עתלית" טוען כי המועצה החלה הבוקר לפעול להקמתם של שני מבנים יבילים, במטרה לנסות ולפתור את בעיית הצפיפות בבית הספר.

"זה לא מקובל עלינו ואני דוהרת כעת למועצה", סיפרה סגן יו"ר ועד ההורים בבית הספר, עדי לוריא: "באמצעות שופלים וטרקטורים מנסים להקים לנו כאן מבנים יבילים, במטרה לנסות להתגבר לכאורה על בעיית הצפיפות. זה מחטף ואנחנו ממש לא מוכנים לזה".

 

הטרקטור סמוך לבית הספר גלי עתלית הבוקר. צילום עדי לוריא

 

לוריא סיפרה הבוקר ל"ניוז חיפה קריות":

"הבעיה שלנו בעתלית היא בעיקר הצפיפות בכיתות ה'-ו'. בכיתה ה' צפויים ללמוד בשנת הלימודים הקרובה 118 ילדים שזה מעבר לתקנות של משרד החינוך. מעבר לכך גם בשנה הנוכחית בית הספר מאכלס 21 כיתות במקום 18, וכעת המועצה האיזורית החליטה לפתור את בעיית הצפיפות, על ידי הקמה של שני מבנים יבילים, ללא הסכמת וועד ההורים. גם ההנהלה של בית הספר הופתעה וכל זאת נעשה לא ידיעתה. שני מבנים כאלו גם כך לא יספיקו בכדי להכיל את התלמידים הנוספים ואת הצרכים לשנת הלימודים הבאה. אנחנו בשוק שיום לפני שמסתיימת שנת הלימודים, מחליטים במועצה מהר מהר להקים במחטף מבנים יבילים ולאבק וליצור רעש מיותר, ולא לאפשר לנו לעשות אפילו את סגירת שנת הלימודים באופן רגוע ושקט. אני אישית עמדתי עכשיו פיזית ליד הטרקטור, כדי לנסות לגרום לפועלים לעצור את העבודות, אבל זה לא עזר לי ואני דוהרת כעת למועצה לדרוש תשובות".

יו"ר ועד ההורים, אלעד דהן: "שני מבנים יבילים לא יספיקו, אנחנו ממתינים כעת לארבעה מבנים יבילים, איכותיים וראויים ואנחנו מצפים שיהיה בבית הספר מתחם מגודר, בטיחותי ומסודר. יש כבר מבנים יבילים בבית הספר ואנחנו לא רוצים שזה ייראה שתי וערב אלא שנקבל מתחם יפה של מבנים יבילים, מגודר ומסודר כמו שצריך, ושלא יהיה מצב שבשיטפון הראשון בתחילת השנה ייכנסו מים למבנה. היינו בבוקר בפגישה עם בכירים במועצה ואנחנו ממתינים כעת שהמועצה תקיים את מה שהיא הבטיחה לנו".

מהמועצה המקומית נמסר בתגובה: "המידע אינו נכון, המועצה נערכת לפתיחת שנת הלימודים כסדרה".

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות