האתר שלכם

אתר אינטרנט חיפאי לצעירים ראשון מסוגו בארץ: מהיום האתר של רשות הצעירים בעיריית חיפה יאפשר גלישה מותאמת אישית בטכנולוגיה ייחודית * ראש העירייה יונה יהב: "אנו פועלים לפיתוח פלטפורמות אינטרנטיות מתקדמות ושירותים ייחודיים המציבים את חיפה בחזית הפיתוח האסטרטגי לצעירים"

האתר החדש. "בחיפה נמצאים בדור הבא של שירותים לצעירים"

האתר החדש. "בחיפה נמצאים בדור הבא של שירותים לצעירים"

אתר חדש לצעירים הושק בשבוע החולף על ידי עיריית חיפה ובו כל המידע בכל התחומים הרלוונטיים לעולמם של הצעירים החיפאים לרבות: תעסוקה, יזמות, אירועים, מפגשים חברתיים, קהילות צעירים, הורים צעירים ואף מפה חברתית חדשה וראשונה מסוגה בחיפה.

האתר כולל טכנולוגיה ייחודית המאפשרת לכל חתך אוכלוסייה ייחודי בקרב הצעירים לקבל אתר שונה המותאם אך ורק לצרכיו. כך, שהורה צעיר, חייל או סטודנט יראו 3 אתרים שונים ולא יצטרכו לגלוש באתר אחד הכולל מידע שאינו רלוונטי לצרכיהם.

בכניסה לאתר האינטרנט, מתבקש כל גולש לקטלג את עצמו לאחד מ- 5 סוגי משתמשים: חייל, סטודנט, הורה צעיר, צעיר כללי, או צעיר בינלאומי בחיפה. עם בחירה בסוג המשתמש ייפתח לצעיר אתר מותאם אישית לפי סוג המשתמש וכך יקבל הצעיר רק מידע ושירותים הרלוונטיים לאוכלוסייה אליה הוא משתייך.

ראש העירייה יונה יהב, סיפר עוד על האתר: "האתר החדש מהווה חלק ממגמה של שדרוג כלל השירותים ואתם מעניקה העיר לצעירים במטרה לחזק את המגמה של חזרת צעירים לעיר. האתר נבנה במסגרת תפיסת העבודה הייחודית של רשות הצעירים הרואה בכל צעיר לקוח הזכאי לקבל את מה שהוא מחפש ולא את מה שהמוכר חושב שהוא מחפש.

ערים רבות בארץ מנסות לפתח בשנים האחרונות שירותים ייחודים עבור צעירים. במרבית הערים עדיין מנסים להגדיר את מהות הצעיר החדש ואת מאפייניו. בחיפה לעומת זאת, התקיימה בשנתיים האחרונות חשיבה מקורית וחדשנית להגדרת הצעיר החיפאי וצרכיו. כחלק מהתפיסה האסטרטגית החדשה של רשות הצעירים, הוחלט כי בניגוד לערים אחרות, חיפה לא רואה את הצעירים כמקשה אחת, אלא מחלקת את אוכלוסיית גילאי 18-40 לקבוצות משנה, להן מאפיינים ייחודיים וצרכים רלוונטיים.

מיקי ליבוביץ, מנהל רשות הצעירים והנוער: "בעוד שבערים אחרות עדיין מבקשים להגדיר מהו צעיר, אנחנו בחיפה כבר נמצאים בדור הבא של שירותים לצעירים ומפתחים פלטפורמות אינטרנטיות מתקדמות ושירותים ייחודיים המציבים את חיפה בחזית הפיתוח האסטרטגי לצעירים. כחלק מתפיסה מתקדמת זו, יושקו בקרוב גם אפליקציות הטבות חדשה לצעירים ואף מרכזי שירות וירטואליים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה