ערב הוקרה למצטייני חיפה

321 תלמידים חיפאיים זכו בהישגים ארציים ובינלאומיים בשנת הלימודים תשע"ח

קרדיט צילום ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

בטקס הוקרה מרגש שהתקיים השבוע באולם ע"ש קריגר שבכרמל הצרפתי בהשתתפות: ראש העיר יונה יהב, ראש מערכת החינוך התרבות והרווחה אילנה טרוק מנהלי בתי ספר ומורים העניקו תעודות הצטיינות וסיכות הוקרה, ל- 321 תלמידים מבתי ספר יסודיים ועל יסודיים, אשר הגיעו בשנה החולפת להישגים מרשימים בתחרויות בינלאומיות וארציות בתחומי היזמות, הטכנולוגיה, המדעים, הספורט והאמנות.

את הטקס הנחתה מזכירת העיר ברכה סלע, אשר ברכה את התלמידים, הוריהם ומוריהם ואמרה כי המחנה המשותף של כולם הוא התמדה, חתירה למצוינות, מעוף ויצירתיות.

קרדיט צילום ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

בשם מקבלי הפרס ברכה מאי קורמן תושבת קריית חיים אשר הדליקה משואה ביום העצמאות האחרון. מאי תלמידת תיכון סיפרה על הפטנט הייחודי אותו המציאה למניעת התופעה הכאובה של שכחת ילדים ברכב, אשר גובה בכל קיץ מחיר כבד בחיי אדם. הפטנט מבוסס על מפסק חשמלי המסוגל לזהות ילד, שנשכח ברכב, למנוע את נעילתו, לפתוח את חלונות הרכב, להפעיל אזעקה ואף לקרוא לכוחות ההצלה.

הערב לווה בהופעות של חלק ממקבלי התעודות בהם: תזמורת הביט בנד, אשר קטפה את המקום הראשון בתחרות תזמורות בינלאומית בסנט פטרסבורג שברוסיה, וקבוצת "מעופפי חיפה" אשר שניים מהמתעמלים בקבוצה זכו במדליית הזהב באליפות העולם באקרובטיקה, שהתקיימה בבלגיה. את הערב חתמה בשירת התקווה רננה אוסטר, תלמידת "רעות לאמנויות", שזכתה במקום הראשון בתחרות השירה הבינלאומית.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה