"יש בחורים שלא יודעים לקבל לא"

"רק החשש מעדות ומעמידה משפילה בהליכי משפט מונעת ממני להתלונן במשטרה": ת', סטודנטית בת 28 מהקריות, לא חלמה שכך יסתיים ערב רומנטי שהחל בפאב שכונתי
 

"אני יודעת שעברתי תקיפה מינית לכל דבר ועניין. אבל אני כל כך מפחדת להיצלב על דוכן העדים, ככה שלהגיש תלונה זה לא בא בחשבון. אני לא אעמוד בזה".

ת', סטודנטית בת 28 מהקריות, מגוללת את סיפורה על בחור שיצאה איתו, דמות מוכרת, סיפור שהסתיים ברע. היא לא חלמה שכך יסתיים לו ערב רומנטי.

"הוא הגיע אליי דרך ידיד משותף. הידיד אמר לי שהוא ראה אותי במסיבה, וביקש את הפייסבוק שלי. הייתי בהלם. תשמעי, זה החמיא לי. הוא בן 29, מוכר ומבוסס, נראה טוב, ממש בחור מהשורה הראשונה. אני מכירה גם את המשפחה שלו. הוא הכל בחבילה אחת ויש לו גם 'פוזה' שעושה את זה. ברור שלא יכולתי לסרב לזה".

ת' התחילה קשר עם אותו בחור שנראה כאמור מבטיח למדי, והם יצאו לדייט בפאב קטן בחיפה.

"הוא היה נראה הכי מקסים בהתחלה. נפגשנו בבר נחמד, והגעתי עם הרכב שלי לשם. היה דייט מדהים. נפתחתי אליו וסיפרתי לו המון על עצמי. לאורך כל הדייט הוא היה נראה מסוקרן, ממש בעניין ומקשיב לכל מילה. אחרי החשבון הוא הציע שניסע לחוף לטיול. כמובן שהסכמתי והחלטנו לנסוע עם הרכב שלו".

"כשנכנסנו לרכב הוא שם מוזיקה וכל הנסיעה שתק. ניסיתי להמשיך את השיחה שלנו מקודם, אבל הוא השתנה ברגע מבחור חם וחייכן לבחור קר ומנוכר. הגענו לחוף והוא התקדם עם הרכב לפינה חשוכה ונטושה. לא היתה שם נפש חיה. ברגע אחד ובלי מילה הוא נעל את הדלתות הפשיל את מכנסיו ודחף את ראשי לכיוון חלציו. הייתי המומה. קפאתי".

 

"הוא הפשיל את מכנסיו ודחף את ראשי לכיוון חלציו. קפאתי". צילום: אילוסטרציה

 

"התנגדתי, אבל הוא המשיך לנסות בכוח ובאותו זמן לפתוח כפתור בג'ינס שלי. לא יכולתי לזוז, ניסיתי לאזור כוחות ולהזיז אותו ממני אבל לא הצלחתי, והוא בשלו המשיך לנסות. דמעות התחילו לנזול מעיניי והתחלתי לצרוח עליו שיעזוב אותי במנוחה ושישים אותי ליד הרכב שלי, שאני רוצה הביתה".

"פתאום ראיתי שהוא מתאפס על עצמו. הוא בהה בי למשך כמה שניות, ואמר שהוא ייקח אותי לאוטו שלי. הוא התלבש. הרגשתי מזועזעת. מה עשיתי שגרם לו לחשוב שאני מעוניינת? ועוד בצורה כזו? האם אני אשמה? כי זו התחושה שנשארתי איתה".

"בסופו של דבר הגעתי לרכב ונסעתי הביתה, עדיין בהלם ממה שקרה. ברגע שהגעתי לביתי קיבלתי הודעת התנצלות ארוכה, אבל את הלילה הזה אני לא אשכח בחיים שלי. אני מבינה שאין בחורה שלא נופלת לרגליו. אני מבינה את זה. אבל רבאק, מה עם רומנטיקה? איך אתה מעז לבחור בדרך של תקיפה מינית ושל פגיעה? ואם אני לא מעוניינת? אסור לי לסרב כי אתה כזה מבוקש?!".

"אני רוצה להעביר מסר לכל הגברים: גם אם אתם מבוקשים, זה לא אומר שכל בחורה תקיים איתכם יחסי מין כאן ועכשיו, ותקיפה מינית זו עבירה פלילית, הלוואי והיה בי האומץ להתלונן אבל זה הרי לא נגמר באונס חס וחלילה ואני פוחדת להתחיל בכלל להתלונן ולשמוע שאני אשמה, כי כביכול יצאתי איתו ושידרתי לו שאני רוצה. מאוד יכול להיות שהייתי רוצה אותו אבל ממש לא ככה. בא לי להקיא רק מהמחשבה על אותו לילה. רק החשש מעדות ומעמידה משפילה בהליכי משפט מונעת ממני להתלונן במשטרה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה