מונדיאל על המסך הגדול בישראל!

מי אמר שקולנוע זה רק לסרטים? מהיום רשת 'גלובוס מקס' מצרפת את ישראל למדינות נוספות בעולם, שמקרינות תחרויות ספורט בבתי הקולנוע
 חברת 'אלקו מדיה ואינטרטיינמנט', מפעילת רשת בתי הקולנוע 'גלובוס מקס', השקיעה כ-500 אלף שקלים בשידור משחקי המונדיאל בקולנוע על המסך הגדול בישראל!

מאות עובדים של עשרות חברות מובילות ייהנו מערבי כדורגל מהסרטים: צפייה בשידור ישיר במשחקי רבע הגמר בתאריכים 6,7 ביולי, חצאי הגמר ב-10-11 ביולי או בגמר ב-15 ביולי על גבי מסך קולנוע ענק, בליווי שלל פינוקים, מאכלים ומשקאות.

גלובוס מקס גרנד קניון. תמונה: יחסי ציבור

גלובוס מקס גרנד קניון. תמונה: יחסי ציבור

כיום, כאשר בתי הקולנוע נדרשים להציע הרבה יותר מסרט כדי לגרום לנו לצאת מהבית, רשת 'גלובוס מקס' משקיעה בערוץ פעילות נוסף של חוויה בלתי נשכחת של כדורגל בקולנוע, ובכך מצרפת את ישראל למדינות כמו בריטניה ודובאי שמקרינות כדרך קבע תחרויות ספורט בבתי הקולנוע.

אייל מור, מנכ"ל רשת בתי הקולנוע גלובוס מקס: "בזכות מסכי הענק בקולנוע, האיכות המעולה של התמונה והסאונד המשופר – צפייה במונדיאל בקולנוע משאירה כל מסך אחר מאחור. צפייה במשחקי כדורגל בקולנוע זו החוויה הקרובה ביותר לצפייה במגרש הכדורגל, יחד עם שילוב של אירוח מפנק ואוירה נוצרת חוויה משובחת. אנחנו כלל לא בתחרות מול הברים, אנחנו מביאים בשורה וגאים להיות הראשונים לעשות זאת ובגדול".

אייל מור, מנכ"ל רשת בתי הקולנוע גלובוס מקס

אייל מור, מנכ"ל רשת בתי הקולנוע גלובוס מקס. צילום אלדד רפאלי.

משחקי המונדיאל ישודרו, בין היתר, בגלובוס מקס בגרנד קניון בחיפה. ברשת בתי הקולנוע גלובוס מקס ניתן לרכוש הקרנות פרטיות עבור קבוצות. אורחי ההקרנות יוכלו ליהנות מחוויה חדשנית ומרגשת במיוחד – הקרנת משחקי הכדורגל על גבי מסך קולנוע ענק וליהנות מכיבוד מובחר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה