חלק ממבני מכללת אורנים בטבעון – ללא אישורים של כיבוי אש

חלק ממבני המכללה האקדמית לחינוך "אורנים" לא קיבלו עדיין את אישור שירותי הכבאות. המכללה: "לחלק משמעותי מעשרות הבניינים הנמצאים בשטח המכללה יש כבר אישור כב"א רשמי"
 

חלק ממבני המכללה האקדמית לחינוך "אורנים" בקריית טבעון, לא קיבלו עדיין את האישורים הנחוצים מטעם שירותי הכבאות. כך עולה מבדיקת "ניוז חיפה קריות".

באורנים, המכללה האקדמית לחינוך, לומדים סטודנטים ממכל רחבי הארץ והיא משמשת כמוסד להשכלה גבוהה לתואר ראשון ושני במגוון מקצועות.

משירותי הכבאות במחוז חוף נמסר השבוע בתגובה לפניית מערכת "ניוז חיפה קריות":

"במכללת אורנים עשרות מבנים מסוגים שונים. כיתות לימוד, משרדים, מעונות ומבני עזר שונים. ערכנו ביקורות בכולם וכולם בהליכי רישוי כאלה ואחרים. חלק גדול כבר מאושרים, וחלק בהליכי השלמת הדרישות אותן הונחו לבצע".

 

 

חלק ממבני המכללה, ללא אישורים של כיבוי אש. צילום: דוברות כבאות מחוז חוף

 

במכללת אורנים טענו כי הם תמהים על פרסום הידיעה ומסרו בתגובה כי "מכללת אורנים מחויבת לבטיחות כל הבאים בשעריה, ובמסגרת מחויבות נמצאת בקשר שוטף עם מדור בטיחות אש של התחנה האזורית חיפה".

עוד נמסר בתגובה כי "במכללה מבוצעות ביקורות שוטפות של נציגי כב"א ומתבצעת תכנית מתואמת לשדרוג כל המערכות הנדרשות בלוח זמנים מוסכם עפ"י התקנים המעודכנים של הרשות הארצית לכבאות והצלה. לחלק משמעותי מעשרות הבניינים הנמצאים בשטח המכללה יש כבר אישור כב"א רשמי", כך נמסר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות