מכבידנט מתרחבים בשבילכם

מרפאת מכבידנט נהריה, עברה דירה והתרחבה iלצוות הרפואי נוספו רופאים חדשים והיקף חדרי הטיפול גדלו בכ-50%
 

מרפאת מכבידנט עברה למשכנה החדש בקניון הצפון (קניון נהריה). המרפאה החדשה מציעה מספר גדול יותר של חדרי טיפול, צוות רפואי מורחב של רופאים מומחים ושינניות, צוות של נציגות שירות מיומנות וותיקות וצוות סייעות מהמקצועיות בתחום, במטרה להגדלת זמינות התורים והבטחת שירות איכותי ומיטבי עבור לקוחות מכבידנט.

מרפאת 'מכבידנט' עברה דירה למשכן חדש ומרווח והרחיבה את מספר חדרי הטיפולים ואת הצוות הרפואי המטפל. במרפאה חדרי טיפול חדישים ואל הצוות הרפואי צורפו רופאים נוספים ושינניות. מהלך זה אפשר להגדיל את היקף הפעילות ולשפר באופן משמעותי את זמני ההמתנה. המרפאה כוללת מגוון טיפולי שיניים, ביניהם: טיפולי משמרת, טיפולי ילדים, טיפולי שורש, טיפולי חניכיים, שתלים ושיקום הפה. המרפאה החדשה כוללת גם חנייה נגישה, ללא עלות.

מנהלה הרפואי של מרפאת מכבידנט נהריה, ד"ר אליאס עבסאווי, ציין כי מעבר המרפאה למשכנה החדש, מציין שלב נוסף בעשייה הרבה של המרפאה בשיפור איכות השירות למטופליו. עוד ציין ד"ר עבסוואי,  כי הוספת חדרי טיפולים וגידול במצבת הצוות הרפואי מובילים לשיפור זמינות התורים והינם חלק מתנופת ההתפתחות של מכבידנט בכלל ובעיר נהריה בפרט.

בסקר שנערך באחרונה ע"י מכון המחקר, מידע שיווקי סי.איי, נמצא כי רוב הציבור בוחר במרפאות קופות החולים על פני מרפאות פרטיות וכי מרפאות הקופות הכפילו את פעילותן בתוך עשור, כאשר את העלייה המשמעותית ביותר רשמה רשת מרפאות 'מכבידנט'.

מרפאת מכבידנט נהריה הנה חלק מרשת מכבידנט, המונה 52 מרפאות שיניים בפריסה ארצית. כל המרפאות פועלות בהתאם לסטנדרטים הרפואיים הגבוהים ביותר הקיימים בתחום רפואת השיניים. המרפאה מציעה לקהל הלקוחות שירות רפואי יעיל ואיכותי במגוון רחב של טיפולי שיניים מתקדמים העומדים תחת בקרה של בכירי רופאי השיניים בישראל.

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות