רונה רמון הייתה אמורה להופיע במרכז פנורמה- וביטלה

רונה רמון, אלמנתו של אל"מ אילן רמון ז"ל, ביטלה את הרצאתה שתוכננה להתקיים במרכז פנורמה
רונה רמון ידועה בעיקר כאלמנתו של אלוף משנה אילן רמון ז"ל, האסטרונאוט הישראלי הראשון שנספה באסון מעבורת החלל "קולומביה" בפברואר 2003. באופן טראגי ביותר, רמון היא גם אמו של סרן אסף רמון ז"ל שהמשיך בדרכו של אביו והיה טייס בחיל האוויר ונהרג בתאונת אימונים. מאז הטרגדיה שפקדה אותה הפכה רמון לפעילה ציבורית התומכת בעיקר בחינוך וקידום בני הנוער בישראל ואף הקימה את "קרן רמון", השואפת להקנות לדור הישראלי הצעיר מצוינות אקדמית, מנהיגות חברתית ו"תעוזה פורצת דרך".

רמון. תמונה מתוך ויקיפדיה. צילום: תמי בר שי

רמון. ביטלה את הרצאתה לחודש יוני 2018. תמונה מתוך ויקיפדיה. צילום: תמי בר שי

רמון ידועה בין היתר גם כמרצה פופלארית המגוללת בחן רב את סיפורה האישי הכואב, ובמסגרת זו הייתה אמורה להגיע בחודש החולף, יוני 2018, להרצאה מיוחדת במרכז פנורמה בחיפה. ממרכז פנורמה נמסר לאתר 'ניוז חיפה קריות' כי רמון ביטלה את ההרצאה.

בהרצאה אמורה היתה רמון לספר לנוכחים על עבודת המחקר שלה בנושא "צמיחה וטרנספורמציה לאחר אובדן", ולפרוש את סיפור חייה הייחודי כאשת האסטרונאוט הישראלי הראשון. כמו כן היא אמורה היתה לספר על המעברים המאתגרים שנדרשה לעשות בחייה, על ההתמודדות עם האובדן הקשה מנשוא כדמות ציבורית ועל מה שרמון בוחרת לכנות: "מעגלי זהות ומשמעות כמניע לתהליך אימוני היוצא מתוך הכאוס, מעורר חזון ומביא לידי חיים עשירים ומלאים".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה