פורסם המכרז למרכז הגלישה והספורט בטיילת בת גלים

במסיבת עיתונאים הוצג היום המכרז למרכז הגלישה והספורט שמקימה העירייה בטיילת בת גלים בחיפה
 

המכרז למועדון הגלישה בטיילת בת גלים, הוצג היום (שלישי) לציבור במסיבת עיתונאים, אליה הגיעו גם מספר תושבי השכונה.

 

המכרז למועדון הגלישה והספורט יפורסם היום באינטרנט, באתר של אתוס. מועד ההגשה: 30 באוגוסט, 2018.

מרכז הגלישה צפוי להתפרש על שטח של כ-800 מ"ר, והוא יכלול מתחם צלילה, מסעדה, חנות למכירת ציוד ימי וגלישה, ומתחם לאחסון הציוד. המרכז צפוי לפעול 7 ימים בשבוע, החל מהשעה 08:00 ועד סיום יום העבודה. במרכז הגלישה תהיה אפשרות למכירה ואחזקה של ציוד ימי לרבות סאפ, גלשני רוח, גלשני גלים, קיאקים וביגוד ימי וכל זאת בהתאם לעונות השנה. בנוסף במרכז הגלישה יוקמו שירותי אחסון, שירותי חוף הכוללים מקלחות, שירותים, תאי הלבשה ומנוחה.

 

התושבים היום בטיילת בת גלים. צילום: ניוז

חוף בת גלים הינו חוף מוכרז מהוותיקים שבחופי ישראל, שלאורכו טיילת פעילה המשתרעת לאורך של מעל 2 ק"מ. לאורך הטיילת פרושים מזנונים ומסעדות חוף, ספסלים, פינות ישיבה ומתקני ספורט. בצידה הצפוני של הטיילת נמצאים שרידיו של בית הקזינו שאירח בימי המנדט את כל המי ומי של התקופה.

לאחרונה החלה העירייה לבנות את מרכז הגלישה והספורט הימי תוך הנגשתו לציבור, בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים.

 

"בחזון שלי אני רואה מסיבות ואירועים כפי שמקובל בכל המקומות בעולם שבהם פועלים מרכזי גלישה". תמונה: יחסי ציבור

המרכז נבנה בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים. צילום: יח"

 

 

ראש העיריה יונה יהב אמר כי "הקמת מרכז הגלישה הינה בשורה לתושבים ולכל חובבי הספורט הימי בארץ שיגיעו לעיר לגלוש וליהנות מהים. יש לנו משאב טבעי ואני שמח שבעזרתו נמשיך לשים את חיפה על מפת התיירות הארצית והעולמית".

היום במהלך מסיבת העיתונאים סיפרו תושבים בשכונה כי הם חוששים שהמועדון יפגע באיכות חייהם אולם מנכ"ל העירייה, גדי מרגלית,  הבטיח כי מרכז הגלישה אינו צפוי להקים רעש וכי לא יהיו בו כלים ממונעים, סירות דיג או אופנועי ים אלא רק סירת הצלה שתפקידה לשרת את המתרחצים. מרגלית הבטיח כי לסירות הדייג יימצא פתרון אחר וכי הן לא תישארנה במתחם.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות