כהרגלנו: טופ 5 לשבוע הקרוב בגלובוס מקס

חם מהתנור עכשיו בקולנוע: קבלו את הטופ 5 הכי טופ של גלובוס מקס
כבכל שבוע, שוב בדקנו וריכזנו עבורכם גולשים יקרים את חמשת הסרטים הכי שווים באקרנים! אז קבלו את הטופ 5 של גלובוס מקס (הכי טופ שיש):

משפחת סופר על 2: משפחת גיבורי העל האהובה חוזרת! סרט מקסים לכל המשפחה. הפעם הלן נמצאת באור הזרקורים, כשהיא משאירה את בוב בבית עם הילדים, להתמודד עם חיי היומיום המשפחתיים, אשר הופכים לקשים אף יותר כאשר ג'ק-ג'ק התינוק מתחיל לפתח גם כן כוחות על. כאשר נבל חדש רוקם מזימה גאונית ומסוכנת, המשפחה חייבת למצוא את הדרך לעבוד יחד שוב – מה שבתאוריה נשמע פשוט, בפועל קשה, אפילו שמדובר במשפחה של גיבורי על.

חוזרים לאקרנים! משפחת סופר על 2.

חוזרים לאקרנים! משפחת סופר על 2.

אנטמן והצרעה: מהיקום הקולנועי של מארוול מגיע הסרט החדש: אנטמן והצרעה, המשך עלילותיהם של גיבורים המסוגלים להתכווץ בצורה פלאית. הסרט מגיע לאחר ההתרחשויות ב"קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים", כאשר סקוט לאנג מתמודד עם השלכות הבחירה שלו להיות גיבור-על ובמקביל לתפקד כאבא. כשהוא מתקשה לאזן בין חיי הבית לבין האחריות שלו כאנטמן, מגיעים אליו הופ ואן דיין וד"ר האנק פים עם שליחות דחופה. סקוט חייב ללבוש פעם נוספת את החליפה, וללמוד להילחם לצידה של הצרעה כשהצוות הם משתף פעולה על מנת לגלות סודות מן העבר.

אנטמן והצרעה. תמונה: יחסי ציבור

אנטמן והצרעה. תמונה: יחסי ציבור

אושן 8: דבי אושן (בולוק) אחותו של דני אושן (ג'ורג' קלוני, מסדרת אושן 11) משתחררת מהכלא ומגייסת את הצוות הנשי המושלם לשוד הגדול ביותר במאה – ערב הגאלה השנתי במוזיאון המטרופוליטן בניו יורק.

אושן 8. תמונה: יחסי ציבור

אושן 8. תמונה: יחסי ציבור

תופסת: לאורך כל חודש מאי בשלושים השנים האחרונות קבוצת חברי ילדות תחרותיים במיוחד, משחקים במשחק הילדות המפורסם TAG, תופסת, ברחבי ארצות הברית.
החבורה, בהובלתו של קאלהאן (ג'ון האם) מנכ"ל תאגיד ביטוח מצליח, אליו מצטרפת עיתונאית הוול סטריט ג'ורנל שלא מוכנה לוותר על הסיפור, מתכנסת מחדש כדי לתפוס את ג'רי (ג'רמי רנר) אשר לא נתפס מעולם, דווקא ביום חתונתו. אך למרבה צערם הוא יודע שהם באים… והוא מוכן לבריחה הגדולה. את החבורה מניעה אנה (איילה פישר) אישתו התחרותית של הוגי, ולאורך הדרך מתגלים בין החברים הריבים הישנים, האהבות הנכזבות והקשרי הילדות העמוקים שאין להם תחליף.

תופסת. תמונה: יחסי ציבור

תופסת. תמונה: יחסי ציבור

עולמם הסודי של גמדי הגינה: גמדי הגינה האהובים מנומיאו ויוליה חוזרים אלינו להרפתקה חדשה!
השניים מגיעים לראשונה לעיר עם החברים והמשפחה ודאגתם העיקרית היא הכנת הגינה לקראת האביב שבפתח. אך במהרה הכל משתנה, כאשר השניים חושפים חוטף גמדי גינות. כשנומיאו ויוליה שבים לביתם הם מגלים כי גם כל הגמדים בגינתם נעלמו, ועל כן קוראים לשרלוק נומס, הבלש המפורסם של גמדי הגינה שמגיע עם עוזרו הנאמן ווטסון לחקור את המקרה.
התעלומה תוביל את הגמדים להרפתקה מופלאה בסרט שכולו אקשן!

עולמם הסודי של גמדי הגינה. תמונה: יחסי ציבור

עולמם הסודי של גמדי הגינה. תמונה: יחסי ציבור

אז למה אתם מחכים?!
הקליקו להזמנה לגרנד קניון.
הקליקו להזמנה לקריון.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה