963,061,053 שקלים: זהו מחזור הפעילות של תאגידי עיריית חיפה בשנת 2016

פעילות התאגידים מבוקרת על ידי צוות בראשותו של מנכ"ל העירייה גדי מרגלית ולו שותפים אנשי אגף התקציבים, ראש תכנון אסטרטגי ומחקר ומנהל לשכת התאגידים
963,061,053 שקלים, זהו מחזור הפעילות של תאגידי עיריית חיפה בשנת 2016.

בישיבת מועצת העיר שלא מן המניין שהתקיימה אתמול (שלישי) הוצג הדו"ח השנתי על פעילות התאגידים העירוניים לשנת 2016. הדו"ח  כולל את סיכום שנת הפעילות 2016, לרבות ביצוע בסוף שנה אל מול תכנון בתחילת שנה, ואת הדו"חות הכספיים המבוקרים והמאושרים לשנת 2016, כפי שאושרו על ידי רואי החשבון המבקרים של התאגידים, הדירקטוריונים והאספות הכלליות, כמתחייב על פי חוק החברות וחוק העמותות.

הדו"ח הוצג ע"י מנהל לשכת התאגידים העירוניים בעיריית חיפה ישראל בן שלום והוא כולל פרטים אודות התאגיד, נושאי המשרה בתאגידים, הרכבי הדירקטוריונים, בעלי תפקידים ונותני שירות עיקריים.

 

963,061,053 שקלים: מחזור הפעילות של התאגידים ב-2016. בתמונה: בניין העירייה. צילום: דוברות עיריית חיפה

פעילות התאגידים מבוקרת על ידי צוות בראשותו של מנכ"ל העירייה גדי מרגלית, לו שותפים אנשי אגף התקציבים, ראש תכנון אסטרטגי ומחקר ומנהל לשכת התאגידים. הצוות נפגש פעמיים בשנה עם כל אחד ממנהלי התאגידים, על מנת לוודא עמידה ביעדים העירוניים ובמדדי הביצוע והתקציב כפי שהוגדרו בתוכנית העבודה שאושרה על ידי מועצת העיר.

 

מרגלית. צוות בראשותו מבקר את פעילות התאגידים. צילום: אלבום פרטי

לעיריית חיפה ממשקים עם 36 תאגידים, חלקם בבעלות מלאה, חלקם עם שותפים ולחלקם שולחת העירייה נציג ומשתתפת בתקציבם. מחזור הפעילות הכולל של התאגידים בשנת 2016 הסתכם ב – 963,061,053 שקלחם מהם 376,793,867 שקלים מהתקציב העירוני (תקציב רגיל ותקציב פיתוח ), והיתר ממשרדי ממשלה ומקורות הכנסה עצמאיים של התאגידים.

ראש לשכת התאגידים ישראל בן שלום: "הדו"ח משקף את הפעילות האדירה המתבצעת בעיר במגוון רחב של נושאים, באמצעות התאגידים העירוניים המהווים את הזרוע הביצועית של העירייה במגוון נושאים. שיתופי פעולה בין הנהלת העירייה והנהלות התאגידים, ושיתופי פעולה בין התאגידים עצמם, בסיוע של לשכת התאגידים מביא לתוצאות מרשימות מהם נהנים כל תושבי העיר".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות