שירות יהלום בכללית

מחוז חיפה וגליל מערבי מוביל ארצית בסקרי שביעות רצון מטופלים ברפואה הראשונית והיועצת כאחד
הישג מרשים למחוז חיפה וגליל מערבי, לאחר שנמצא מוביל ברמה ארצית בסקרי שביעות רצון מטופלים שעורכת כללית דרך קבע בקרב מטופליה.

בסקר נבדק מגוון גדול של מרכיבי שירות, כגון יחס של נותני השירות במקצועות השונים, התחושה שמטופלים בידיים טובות, שיש על מי לסמוך בעת הצורך, משך תור, משך המתנה במרפאה, מענה טלפוני ועוד. בשיקלול כל הציונים, נמצא מחוז חיפה וגליל מערבי מוביל עם הציון הגבוה ביותר ברפואה הראשונית – נתון שהינו גם במגמת עליה לעומת סקר קודם, שאף בו היה הציון גבוה במיוחד. כך גם ברפואה היועצת קיבל מחוז חיפה וגליל מערבי את הציון הגבוה ביותר.

 

אלי כהן מנהל מרחב חיפה וגליל מערבי של כללית. צילום יובל חן

מדובר בהישג משמעותי בעיקר על רקע פרסומים בנושא מחסור ברופאים באיזור הצפון לעומת המרכז. על אף האילוצים, מצליחים בכללית במחוז חיפה וג"מ להוביל גם על פני איזורים בהם נתוני הפתיחה נוחים יותר.

בסקרים אלה, המכונים "סקרי יהלום", מביעים מטופלי כללית בחיפה, הקריות, העמקים, חוף כרמל  וגליל מערבי שביעות רצון גבוהה במיוחד.

אלי כהן, מנהל המרחב מציין כי מדובר בהישג משמעותי במיוחד, בעיקר נוכח העובדה שמדובר במחוז הגדול והמורכב בארץ, בסדר גודל של קופת חולים ארצית, עם אוכלוסייה מאד מגוונת מבחינה דמוגרפית וסוציו אקונומית. אנו פועלים במציאות מאתגרת כפריפריה שמתמודדת עם מחסור ברופאים. נתוני הסקר הן ברפואה הראשונית והן ברפואה היועצת מראים על שביעות רצון גבוהה, אף מעבר לרמה במרכז הארץ, של מבוטחי המרחב. אין ספק שהישג זה שייך כולו לצוות העובדים האיכותי והמסור של המרחב.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות