מה נדהמו השוטרים לגלות במחסום על מחלף קרית ביאליק?

בפעילות יזומה שערכו אתמול שוטרי התנועה סמוך למחלף קרית ביאליק, עצרו השוטרים כלי רכב לבדיקת רישיונות וכשירות נהגים
 

שוטרי התנועה מנעו אתמול (שלישי) "פיגוע תעבורתי" באיזור הקריות והורידו מהכביש נהג משאית "פול טריילר" מסוכן ביותר, אשר מעולם לא הוציא רישיון נהיגה על משאית. בנוסף, החשוד נמצא בשלילה בת 4 שנים, בגין עבירות תנועה קודמות.

בפעילות יזומה שערכו שוטרי התנועה אתמול אחר הצהריים סמוך למחלף קרית ביאליק, עצרו השוטרים כלי רכב לבדיקת רישיונות וכשירות נהגים. לפתע הגיע אל המחסום תושב ג'דידה מכר, בן 66, כשהוא נוהג על משאית פול טריילר (במשקל 32 טון). השוטרים בדקו את מסמכי הנהג והרכב, ומהם התברר כי הנהג בפסילה לתקופה בת 4 שנים וכי בכל מקרה מעולם לא הוציא רישיון נהיגה המכשיר אותו לנהוג במשאית.

 

"פול טריילר" עם נהג שמעולם לא הוציא רשיון נהיגה על משאית. צילום דוברות המשטרה

בתום חקירתו נשלח הנהג למעצר בית של חמישה ימים ובכוונת המשטרה להגיש נגדו בהליך מהיר כתב אישום חמור, לצד החרמת המשאית בהליך מנהלתי, בכפוף לשימוע.

מהמשטרה נמסר כי כל נהיגה על כלי רכב אשר אינו מותאם לרישיונו של הנהג, עלולה לסכן את חיי הנהג ואת חיי שאר משתמשי הדרך: "הדברים חמורים במיוחד כאשר מדובר במשאיות אשר מעורבותם בתאונות הדרכים הקטלניות הינה 20%, בשעה שהם מהווים 3.5% מצי הרכב בארץ, שכן חומרת הפגיעה בזמן תאונה במעורבות משאית עלולה להיות קשה ואף קטלנית".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות