דומסטוס- מותג ניקיון חדש בארץ

מותג נקיון חדש בישראל: דומסטוס, ממותגי הניקיון המובילים באירופה מצטרף אל פורטפוליו מוצרי טיפוח הבית של יוניליוור  דומסטוס מציע 5 פעולות במוצר אחד: ניקוי יסודי, בישום לאורך זמן, מניעת אבנית, ברק וקצף עשיר

 

יוניליוור ישראל, מרחיבה את מגוון מוצרי טיפוח הבית שהיא מציעה ומשיקה מותג חדש בישראל. מותג הנקיון דומסטוס, ממותגי הניקיון המובילים באירופה, נוסד ב-1929 באנגליה והוא מחזיק בפורטפוליו עשיר של מוצרי נקיון לבית, עם התמחות בניקיון חדרי אמבטיה ושירותים.

דומסטוס, המתמחה בניקיון חדרי אמבטיה ושירותים, מצטרף לפורטפוליו מותגי טיפוח הבית של יוניליוור המונה את המותגים בדין וסיף.  כיום מציעה יוניליוור פתרונות בעולם מרככי הכביסה, חומרי הניקוי השונים ובאחרונה נכנסה לענף מגבוני הניקוי הצומח בארץ, עם המותג סיף. כעת מעשירה יוניליוור את מוצריה עם סבוני אסלה של המותג האירופאי. מוצרי דומסטוס הראשונים שיושקו בישראל הם סבוני האסלה של המותג ב-2 ניחוחות שונים. דומסטוס מציע 5 פעולות במוצר אחד: ניקוי יסודי, בישום לאורך זמן, מניעת אבנית, ברק וקצף עשיר.

קרדיט צילום: יח"צ.

בהמשך יורחב פורטפוליו המוצרים, כך שמותגי יוניליוור יוכלו להציע מענה רחב בתחום טיפוח הבית ונקיונו.

ארנון שפירא, סמנכ"ל שיווק יוניליוור: "אנו שמחים לצרף מותג חזק נוסף לפורטפוליו הרחב שאנו מציעים לצרכנינו. דומסטוס הוא מותג אהוב באירופה עם חזון חברתי מעורר הערכה, העומד מאחורי מוצרים מצויינים".

ב-2015 הכריז המותג על תכנית חברתית שמטרתה מניעת משבר ההיגיינה במדינות מתפתחות, משבר הנובע ממחסור חמור במים, אסלות ותנאי היגיינה בסיסיים הפוגעים בבריאותם של  כמיליארד אנשים מאוכלוסיית העולם. דומסטוס המתמחה במוצרי חיטוי והשמדת חיידקים משקיע בחינוך והטמעת החשיבות בהיגיינה בקרב אוכלוסיות אלו.

ניתן להשיג בחנויות וברשתות השיווק.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות