לא קלה היא, לא קלה דרכנו. מורן אייזנשטיין נזכרת בעבר ומביטה אל העתיד.

לא קל להצליח בתחום המשחק בישראל אבל הרבה יותר קשה לחזור ולהצליח שוב. מורן אייזנשטיין כבר השלימה עם המציאות אלא שאז היא קמה מחדש, הרימה אתר משגשג ומופע מבטיח וזכתה לתמיכה מקולגה מובילה. סופר וומן.
עם המבט קדימה. אייזנשטיין. אלבום פרטי

עם המבט קדימה. אייזנשטיין. אלבום פרטי

מופע מצליח- מורני האלופה. אייזנשטיין. אלבום פרטי

מופע מצליח- מורני האלופה. אייזנשטיין. אלבום פרטי

מפרגנת. מיכל הקטנה. אלבום פרטי

מפרגנת. מיכל הקטנה. אלבום פרטי

מורן אייזנשטיין נראית יפה חטובה וצעירה מתמיד ולמי שמביט בה מהצד רואה אותה זורחת ומאושרת, אבל לפי מה שמורן מספרת זה לא תמיד היה כך "מי שקורא את הפוסטים שלי, אז שיתפתי מלא פעמים שלפני הרבה שנים הייתי במקום לא טוב בחיי….ימים שלקום בבוקר היה סיוט. מבחינתי לא היו בקרים אלו היו ימים ותקופה של חושך 24/7. תחושה של כישלון בכול תחום בחיי. התפללתי לשם, אחח… כמה התפללתי, זעקתי, בכיתי את נשמתי, לא רציתי לקום בבוקר, רציתי לא לקום. לא חושבת שקיימת מילה במילון שמגדירה את מה שהנפש שלי עברה…. מבחינת לחזור לתעשייה/ לטלוויזיה, השלמתי שזה כבר לא יקרה…" ואז החלה תקופה חדשה ויפה בחייה כאשר מורן פתחת את הבלוג/ אתר שהפך לדף פייסבוק משגשג בשם 'אימוש' ולו 50 אלף חברים ועל בסיס זה היא מעבירה סדנאות לאימהות ובהמשך בנתה מורן את דמות הילדים שלה 'מורני האלופה' ועם המופע הזה היא רצה על במות ברחבי הארץ.

השבוע זכתה מורן לפירגון שהוא די נדיר במחוזותינו כאשר קולגה מובילה בתחום – מיכל הקטנה, תמכה בה בשיחה טלפונית ומורן הנרגשת השיבה לה תודה בפייסבוק.  "מיכלי, תודה על הטלפון היום, על הפירגון, התמיכה, הרצון לעזור, זה לא מובן מאליו, מעריכה מאוד וגאה בך תמיד. מניסיון חיי עם המון נשים אני יודעת שאנחנו כנשים חייבות להיות לעזר אחת לשנייה והיום הוכחת שוב שאת לא מיכל הקטנה אלה הגדולה, אוהבת ״מורני האלופה וגם אני פה עבורך תמיד!"

אין כמו ה- גירלז פאואר….


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות