עו"ד בועז גור חושף את תוכניתיו לבחירות

עו"ד גור: "הגיעה העת להוביל רשימה בחיפה אשר המסוגלת להפוך חזון עירוני למציאות בשטח"


 

עו"ד בועז גור, המכהן כחבר מועצת עיריית חיפה משנת 2013, מצטרף לתנועת 'מקומי', ויעמוד בראש רשימת התנועה שתתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר תחת השם "מקומי בחיפה".

הרשימה החדשה בהובלתו של עו"ד גור, מציגה מצע הכולל פיתוח מערכת החינוך העירונית, קידום הכלכלה המקומית, מלחמה עיקשת במפגעי הסביבה, קידום התעסוקה ועוד.

עו"ד בועז גור. תמונה: יחסי ציבור

עו"ד בועז גור. תמונה: יחסי ציבור

עו"ד גור, המשמש כיו"ר איגוד ערים להגנת הסביבה מפרץ חיפה, מחזיק תיק ההון החברתי בעירייה ויו"ר הוועדה לאחריות משותפת בעיר, הוא פעיל חברתי ותיק המעורב במאבקים רבים בעיר והיה ממובילי המחאה החברתית בחיפה בשנת 2011. בעברו כיהן במשך כ-8 שנים כחבר הועד המנהל של המכללה החברתית-כלכלית וכעמית בקרן ברל כצנלסון. הוא עו"ד וכלכלן במקצועו. במקביל לחברותו במועצת העיר הוא משמש גם כמזכיר באיגוד העובדים הסוציאליים בהסתדרות וכדירקטור בחברה הכלכלית חיפה ובחברת "היי-סנטר" – חברת היזמות של עיריית חיפה.

עו"ד גור: "אחרי שנים של עשייה חברתית בעיר ופעילות במועצת העיר בקדנציה האחרונה אני מאמין כי הגיעה העת להוביל רשימה בחיפה אשר מסוגלת להפוך חזון עירוני למציאות בשטח. תפיסה אשר מכירה בערך של מגוון אנושי ותרבותי ובצרכים הייחודים של כל השכונות בעיר. תפיסה אשר מאפשרת לנו לעצב את אופי העיר שלנו בהתאם לאינטרסים ולרצונות של התושבים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בבחירות לרשויות המקומיות 2018