אקדמאים דוברי אנגלית? בגורדון מחפשים אתכם

תכנית מיוחדת להסבת אקדמאים דוברי אנגלית למורים! כל הפרטים
המחסור במורים לאנגלית בארץ ידוע ומורגש כבר שנים רבות. במרוצת השנים האחרונות היו ניסיונות רבים כדי להגדיל את מספר המורים לאנגלית, אך אלו לא צלחו. בחודש יולי לפני כשנה הציע משרד החינוך לאקדמאים דוברי השפה האנגלית מימון מלא של שכר לימוד. מדובר בשכר לימוד בגובה של כ- 15,000 ₪ אותם, כאמור, מממן המשרד באופן מלא ללומדים בתכנית.

האקדמית גורדון נבחרה להוביל את התכנית בצפון, ופתחה במהלך השנה שחלפה שתי כיתות של אקדמאים דוברי אנגלית שפת אם שהוכשרו למורים לאנגלית במימון מלא של משרד החינוך. לאור ההצלחה, פנה משרד החינוך לאקדמית גורדון גם השנה בבקשה לפתוח כיתה נוספת בשנת הלימודים הבאה.

חזית המכללה. תמונה: מיקי אופק

חזית המכללה. תמונה: מיקי אופק

התכנית הייחודית מיועדת לאקדמאים אשר אנגלית היא שפת האם שלהם, והם מעוניינים בהסבה לתעודת הוראה באנגלית. צעד זה יגדיל הן את איכות המורים לאנגלית בארץ והן את היצע המורים בתחום זה שסובל ממחסור זה שנים רבות.

פרופ' טלר, נשיא האקדמית גורדון: "היה לנו חשוב לעשות את כל מה שנדרש, הן בפן האדמניסטרטיבי והן בפן האקדמי, על מנת שנוכל להיענות לדרישת משרד החינוך לפתיחת כיתה נוספת גם השנה. מה שעומד לנגד עינינו הוא הסיוע המתבקש למשרד החינוך ולמדינה בהכשרת מורים טובים ואיכותיים לאנגלית. אנו קוראים לאקדמאים איכותיים דוברי אנגלית בעלי תחושת שליחות להירשם לתכנית המצוינת הזו ולהרוויח מסלול קריירה לחיים".

טלר. קרדיט צילום: רוית ליטן

טלר. קרדיט צילום: רוית ליטן

האקדמית גורדון גאה בכך שנבחרה לקיים את התכנית, ומזמינה את כל דוברי האנגלית (ברמה טובה ומעלה) המעוניינים להשתלב במערכת החינוך להירשם לתכנית כבר בשנת הלימודים הנוכחית, ההרשמה בעיצומה!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך