"סלע צ'ק פוסט"

חברת "סלע בינוי" החלה שיווק מוקדם של פרויקט "סלע צ'ק פוסט": בניין המשרדים הראשון במתחם ההייטק בצ'ק פוסט בעלות מוערכת של כ- 100 מליון ש"ח

חברת סלע בינוי החלה בשיווק מוקדם של פרויקט "סלע צ'ק פוסט", בניין המשרדים הראשון שפותח את מתחם ההייטק בצ'ק פוסט.

הבניין, כ-14 אלף מ"ר, ישתרע על 7 קומות (משרדים), קומת מסחר ובו בית קפה, ויתהדר בלובי ואטריום מפואר.

הבניין תוכנן על ידי האדריכל עוזי גורדון כבניין ירוק, בעיצוב 'הייטקי' עם שירותים מתקדמים הכוללים בין השאר, חיפויים ירוקים מסנני קרינה, מערכות חשמל ומיזוג חסכוניות, מערכות טיפול באוויר צח, 3 מעליות מהירות, חניון אופניים, חדרי הטענה לאופניים חשמליות, מקלחות לרוכבים ועוד. זהו הבניין המפואר ביותר שהוקם עד כה באזור.

חברת סלע בינוי תשקיע בפרויקט כ- 100 מליון ש"ח (!), סכום שאין לו אח ורע באזור.

ייחודו של הבניין הוא לא רק בשילוב טכנולוגיות ירוקות אלא גם במיקום שלו: הבניין נמצא בצמוד לטרמינל הצפון שהחל לפעול בימים אלו, ומאפשר להגיע אליו מכל נקודה בחיפה באמצעות תחבורה ציבורית נוחה ונגישה. החיבור בין רכבת ישראל ובין הרכבל והמטרונית בתוך הטרמינל יאפשר הגעה מכל הערים בהם פעילה רכבת ישראל, לרבות הערים הצפוניות המחוברות לרכבת העמק וכן הרכבל והמטרונית, הרכבת הקלה לנצרת ושלל פתרונות התחבורה הקיימים באזור.

אלעד כהן , מנהל מחלקת נדל"ן מסחרי ומשרדים בחברת סלע בינוי: "הצ'ק פוסט מהווה את צומת העסקים הראשית של הצפון והתוספת המבורכת של תעשיות הייטק ותעשיות נקיות למתחם, הופכות אותו ללב הפועם של הפעילות העסקית בצפון. בנוסף בנמל הסיני שייכנס לעבודה בשנת 2021, ישנה את פני האזור מקצה לקצה ויהפוך את נמל חיפה לנמל אזורי, על כל המשתמע מכך.

הדמייה. תמונה: יחסי ציבור

הדמייה. תמונה: יחסי ציבור

כל אלה הופכים את ההשקעה בנדל"ן למשרדים הופכת לאטרקטיבית במיוחד. אנחנו נהנים כבר היום מהתעניינות שיא של חברות הי טק וסטארט אפיסטים, לצד בעלי מקצועות חופשיים, חברות ספנות ומשקיעים בנדל"ן למשרדים וסביר להניח כי ככל שהפרויקט יתקדם ההתעניינות אליו תגבר. בנוסף, תחנת הרכבת הממוקמת במרחק אווירי של 30 מטר מהכניסה לבניין מחברת אותו ברמה הארצית.

אופי הבניין ואופי הלקוחות הופכים את הבניין לבניין יוקרתי שצפוי להניב תשואות סביב 8% ומעלה! מוסיף כהן. נדיר למצוא משרדים למכירה בצ'ק פוסט – זו בשורה אמיתית הן למשתמשים סופיים והן למשקיעים.

מתחם ההי טק המסורתי של העיר – מת"ם, מיצה את עתודות הקרקע הזמינות לבנייה, כמו כן גם מתחם יקנעם. הביקוש המתגבר של חברות טכנולוגיות ישראליות ובין לאומיות המעוניינות להמשיך וליהנות מכוח אדם איכותי (רכבל ישיר לטכניון ולאוניברסיטה שצפויים לעבור בו מידי יום כ- 25,000 איש), היוצאים ונכנסים ממש מפתח הבניין, מה שמעלה את קרנו של המתחם החדש.

קיים ביקוש קשיח בעיר חיפה למשרדים המסווגים ב– Class A כלומר בנייני ומגדלי משרדים בעיצוב מתקדם, המסוגלים לעמוד בדרישות הסטנדרטיות בתחום התקשורת, העיצוב, השירותים לדיירים ועוד. מומחים מעריכים שעם הקמת בניינים בסיווג זה, הם ייהנו ממעבר מסיבי של חברות המשתמשות בימים אלה במבני תעשייה שהוסבו למשרדים.

תשתיות התחבורה הציבורית שיעמדו לשירותם של העובדים והמבקרים במתחם ממשיכות להתפתח. כבר היום עומדת לרשות המגיעים לאזור תחנת רכבת לב המפרץ, המשרתת עשרות אלפי נוסעים ביום.

בימים אלה עתיד להיפתח טרמינל צפון. חברת יפה נוף הבונה את הטרמינל מעריכה כי יעברו בו מעל 100 אלף אנשים ביום, שישתמשו בתחנה מרכזית לאוטובוסים, במטרונית: שירות אוטובוסים ארוכים במיוחד הנוסע על מסלולי תחבורה ציבורית וברכבל שיפתח ב- 2019 ויוביל לאוניברסיטה ולטכניון בנסיעה שתארך 10 דקות בלבד, בעלות נסיעה בתחבורה ציבורית.

כל אלה מצטרפים לעובדה כי הצ'ק פוסט נמצא ביציאה ממנהרות הכרמל ונהנה מגישה לכבישים 22 , 7 וחיבור לכביש 6.

עירוב השימושים שייווצר במתחם הצ'ק פוסט ויכלול משרדים, מסחר, פנאי ובילוי ויהפוך למתחם דינמי, חי ופועל במהלך כל שעות היום. כבר היום אנו עדים לפופולריות של המתחמים האלה בקרב כל המשתמשים ונראה כי ממתחם הצ'ק פוסט יהפוך להיות מרכז מטרופוליטני של הצפון כולו.

אודות סלע בינוי:

חברת סלע בינוי והשקעות בע"מ, אשר נוסדה בשנת 2002 מהווה את הזרוע הנדל"נית של קבוצת אמנון מסילות. הצלחת החברה אשר עיקר פעילותה בצפון הארץ נזקפת לזכות סטנדרטים גבוהים בבנייה למגורים, מסחר ומשרדים, באמצעות צוות מקצועי של אדריכלים, מהנדסים, מנהלי פרויקטים ולצד אנשי שיווק ומכירות ומחלקת שרות לקוחות העונים על כל דרישות הלקוחות מרגע רכישת הדירה- הנכס ועד לרגע מסירת החזקה בה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים