לא תאמינו למי נדרש הבעל לשלם מזונות

האשה טוענת כי לא מדובר בהפתעה אלא בהסכם חתום בינהם שהבעל אינו מכבד: "נקבע כי הוא יישא בכל ההוצאות האלו עוד בטרם החלטנו להיפרד"
גם זקני בית המשפט למשפחה לא האמינו כי הדיון שנערך בשבוע שעבר אמיתי, עד שהצדדים הגיעו לאולם הדיונים. אז התברר כי כל שעלה בבקשה המיוחדת שהוגשה לבית המשפט היה נכון. האישה דרשה מבעלה שיעמוד בהתחייבות שנתן בהסכם עימה וישלם מזונות ל-25 חתולים, שתי ארנבות, שלושה כלבים וחמישה נחשים. "בהסכם בינינו נקבע כי הוא יישא בכל ההוצאות של בעלי החיים שהיו בבית, חיסונים תרופות ומזון, עוד בטרם החלטנו להיפרד", טענה האשה.

בני הזוג, שניהם בעלי עסקים. האישה מנהלת מכבסה ענקית באיזור הצפון ומעסיקה עובדים רבים. הבעל, מנהל רשת של כמה חנויות לממכר מזון בצפון. למרות יכולת ההשתכרות היפה של שניהם הם התעמתו ועלו על שרטון גם בנושא זה.

 

הבעל התחייב לשלם ל- 25 חתולים, שתי ארנבות, שלושה כלבים וחמישה נחשים

לטענת הבעל מדובר במחלוקת שולית. האשה לעומתו טוענת: "המזון, התרופות והטיפול לחיות שגדלות לנו בבית ובחצר הבית הם לא דבר שולי, כפי שטוען בן זוגי שמבקש להתגרש ממני".

 

נדרש לשלם על גן חיות שלם. צילום: אילוסטרציה

 

הבקשה הועברה לבית המשפט אחרי שהתברר כי הבעל אינו עומד בסיכומים שהושגו לפני כמה חודשים במסגרת הסכם הפירוד ביניהם.

עו"ד סולן המייצגת את האשה נותרה גם היא המומה לנוכח הדרישה והפניה לבית המשפט בכל מה שקשור ל"מזונות לבעלי החיים". יחד עם זה הבהירה כי מדובר באלפי שקלים בחודש, עבור מזון וטיפולים לחיות, ולכן יש הצדקה לדרישה הזו.

האישה טוענת בתצהיר כי בעלה ידע ויודע כי יש חיות שהיו בביתם לפני שפרץ העימות ואי אפשר לגרום לחיות למות ברעב בגלל שהוא אינו מעביר את שהתחייב בהסכם. עם זאת הדגישה כי לא היתה פונה לבית המשפט אלמלא החוב נצבר כבר כמה חודשים.

עו"ד סולן סיפרה כי אם הבעל לא יעביר מיד את מה שהתחייב היא תאלץ לצרף לתובעים את ארגון צער בעלי חיים ותנו לחיות לחיות, כדי שיחד יפנו להוצאה לפועל כדי לחייב אותו בכל ההוצאות, המסתכמות בעשרות אלפי שקלים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות