מסביב לעולם ביום אחד

הכנס השנתי של ארגון התיירות העולמי מתקיים היום (שני) בחיפה * שרים וראשי ארגוני תיירות מ-25 מדינות באירופה ישתתפו בכנס אותו מארח משרד התיירות * במרכז הכנס: דיונים על מצב התיירות בארץ ובאירופה ופיתוחים טכנולוגיים בתחום התיור

גלובוסמזכ"ל ארגון התיירות העולמי, מנכ"ל משרד התיירות וראש העירייה יפתחו היום (שני) במלון דן כרמל את הכנס השנתי של החטיבה האירופאית של ארגון התיירות העולמי ה-UNWYO. הכנס יינעל ביום רביעי ה-14.5.2015.

ארגון התיירות העולמי, הוא הסוכנות המקצועית של האו"ם לקידום תיירות, הארגון מאגד 156 מדינות ו-400 חברים נלווים מהסקטור הפרטי. חברי הארגון מחולקים ל-6 חטיבות אזוריות על בסיס גיאוגרפי. ישראל חברה בארגון ומשויכת לחטיבה האירופאית החל מ-1975.

לכנס השנתי המתקיים לראשונה בישראל מזה 19 שנה חשיבות מיוחדת. בכנס ישתתפו שרים ונציגי בכירים של גופי תיירות ממלכתיים ופרטיים מ-25 מדינות באירופה ואסיה. בין המשתתפים: מזכ"ל איגוד התיירות העולמי, שר התיירות של פורטוגל, שר הכלכלה המסחר והתיירות של רומניה, שר הכלכלה של מקדוניה, סגנית שר המסחר והתיירות של סרביה, סגנית שר הכלכלה וראש מנהל התיירות של ליטא, סגן שר התיירות והספורט של בלרוס, ראשי ארגוני תיירות לאומיים ומנהלי רשויות תיירות באירופה.

הכנס יוקדש למצב התיירות באירופה וישראל והוא יכלול בין היתר סמינר מקצועי בנושא אפליקציות תיירותיות לטלפונים חכמים וטאבלטים.

מנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי, סיפר: "בחרנו לארח את המפגש השנתי של החטיבה האירופאית של ארגון התיירות העולמי בחיפה על מנת לחשוף את המשתתפים בו לפוטנציאל התיירותי הגלום באזור ובחיפה שהיא עיר מיוחדת המשלבת מגוון תרבויות, שפות ודתות. במהלך הכנס יבקרו המשתתפים באתרי התיירות המובילים בעיר ובעכו העתיקה".

ביום רביעי [13.5.2015] יקיים ראש העירייה בשעה [09:30] קבלת פנים לשר התיירות של פורטוגל אדולפו מסקיטה נונס ואנשי משרדו המבקרים בעיר במסגרת הכנס. עוד ישתתפו בקבלת הפנים שגריר פורטוגל בישראל, קונסול הכבוד של פורטוגל, ראשי משרד התיירות של פורטוגל וסגני ראש עיריית חיפה.

בתום קבלת הפנים בעיריית חיפה יצא השר לסיור בחיפה בהדרכת ראש צוות השימור בעיריית חיפה ווליד כרכבי. כמו כן, ייפגש השר עם בכירי ענף התיירות בישראל בהם ראשי משרד התיירות מנכ"לי חברות אל על ישראייר ועוד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה