"וינטג' רות" ביגוד יד שניה לרווחת הקהילה

לאחרונה, נפתחה באירוע חגיגי החנות החברתית של מתנ"ס ליאו באק – מבית החברה למתנ"סים,

 

החנות החברתית נולדה כרעיון לאחר השריפה הגדולה בחיפה בנובמבר אשתקד. הצורך בביגוד חדש או יד שניה איכותי המגיע למשפחות מערב חיפה באופן מכבד, עלה ונראה היה שעל מתנ"ס ליאו באק לחשוב על מענה לכך.

מרכז רות, אשר מהווה מרכז ילדים ונוער בקרית שפרינצק הבא לתת מענה הוליסטי לילדים ולמשפחותיהם וכן לפתח נוער מעורב, מתנדב ומנהיג בקהילתו, נבחר להיות הבית בו תיפתח החנות החברתית ותפעל כתכנית מנהיגות לנערות.


מתנדבות וקבוצת מנהיגות נערות איכותית, הן אלו שמקבלות את באי החנות ומספקות חווית קניה נעימה במיוחד.

הנערות המגיעות למרכז רות ולוקחות חלק בהפעלת החנות, תעבורנה הכשרות בנושאים כמו מכירות, שיווק, שימור לקוחות, סטיילינג, עיצוב אופנה ועוד במקביל לתכנית מנהיגות אשר תקנה להן כלים ומיומנויות להיות משפיעות בסביבתן ובמרחב הקהילתי בכלל.

חנות חברתית צילום ליאו בק

לאירוע פתיחת החנות אשר התקיים לאחרונה, הגיעו חלק נכבד מהשותפים לפרויקט, אשר ברכו על פתיחת החנות ועל המענה שתספק עבור תושבי שכונות מערב חיפה. בין המשתתפים היו נציגי המחלקה לקהילה מאגף התרבות של עיריית חיפה, המחלקה לשירותים חברתיים ממערב חיפה ואנשי צוות ממחלקתה, מנהלת בית ספר חופית יו"ר ועד ההורים של בי"ס רמות, ויו"ר ועד הורים חטיבת הנעורים של מרכז חינוך ליאו באק

האירוע נפתח בגזירת הסרט ובברכתם של המנהל הכללי של מרכז חינוך ליאו באק הרב אופק מאיר וגב' סאמיה דיאב מנהלת מתנ"ס ליאו באק.

מתנ"ס ליאו באק אשר פועל יום יום עם שותפים רבים ומשמעותיים במערב חיפה כגון בתי הספר, גני הילדים, תחנות טיפות חלב, המחלקה לשירותים חברתיים מערב חיפה, מועדוניות רווחה, אגפיה השונים של עיריית חיפה ועוד רבים, הקים את החנות כתוצר של שיח עם השותפים השונים והמענה שפותח נראה שיענה על צרכים מגוונים כפי שהובעו בעת הפיתוח.

סאמיה דייאב מנהלת מתנס ליאו באק שתמכה וברכה על היוזמה :צילום ניוז

תרומה מיוחדת להקמת החנות היתה לנורית קנטרוביץ', סטודנטית לעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה, אשר עשתה את הכשרתה המעשית במסגרת לימודיה במת"נס ליאו באק בשנתיים האחרונות והקימה את החנות יחד עם מתנדבות במתנ"ס.

ורד פורמן שהייתה הרוח החיה שבין המתנדבים חברת ההנהלה הציבורית של המתנ"ס מספרת: "חנות הייתה עבורי הגשמת חלום של שנה, לאחר השריפה נותר ציוד רב וביגוד בליאו באק, תרומת אנשי הקהילה לנפגעי השריפה, באותם ימים ראינו את הצורך הרב לביגוד יד שניה ולמוצרי בית שונים. היה ברור לנו שתהיה זו תרומה גדולה לקהילה אם נקים מקום שיוכל לפעול דרך קבע ולאפשר רכישה של ביגוד במחירים נוחים שיתאימו לתושבים בסביבה, מרכז רות הפך למקום כזה, אנו גאים מאד בתוצאה"

בימים אלה מוזמנים תושבי מערב חיפה להגיע ולרכוש ביגוד לכל המשפחה במחיר שווה לכל כיס.

וינטג' רות נמצאת במרכז רות שברחוב בודנהיימר 30, קרית שפרינצק ופתוחה בימי שני וחמישי בין השעות 18:00-21:00 .
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...