גילי גילת מונה למנכ"ל משרד הפרסום "אולמרקט"

משרד הפרסום אולמרקט ערך לאחרונה מספר מינויים לתפקידים ארגוניים, ביניהם מינוי מנכ"ל, הגדלת מחלקות ופתיחת מחלקת תוכן חדשה בתחום הנדל"ן
גילי גילת שעד לאחרונה ניהל את העיתונים הצפוניים ברשת המקומונים עומר תקשורת, החל השבוע לכהן כמנכ"ל משרד הפרסום אולמרקט, אחד מהמשרדים הוותיקים בצפון.

לגילת ניסיון רב בתחום התקשורת ובשלוש העשורים האחרונים ניהל מקומונים מבית רשת שוקן, ביניהם עיתון "צומת השרון" ועיתון "העיר", המיתולוגי, שם הפיק את "שוק האוכל" של עיתון העיר. גילת כיהן גם כסמנכ"ל קבוצת המקומונים של רשת שוקן והוא בעל ידע עצום בתחום והיכרות גדולה עם המדיה הצפונית והלקוחות השונים.

הוקם לפני 15 שנה והפך לאחד המשרדים הגדולים בצפון.אול מרקט

גילת:"אחרי הרבה מאוד שנים בפרינט, פתאום יש לי תחושה של משהו חדש. החלטתי לעבור לצד השני של המתרס וללמוד את כל נושא הלקוחות, את העשייה, הקריאייטיב, הבנת הצרכים של הלקוחות וזו התעסקות אחרת לא רק מכירת מדיה, זה מעניין ומשלב את כל סוגי המדיה השונה, רדיו, טלוויזיה, רשתות דיגיטליות ועוד, לא רק התמחות של צד אחד במדיה".

משרד הפרסום אולמרקט בבעלותו של ארז הרוש הוקם לפני 15 שנה והפך לאחד המשרדים הגדולים בצפון. בעשור האחרון מתמחה המשרד בנדל"ן ובין לקוחותיו: חנן מור, מגדלי הים התיכון, קבוצת כרפיס,אלון עין שמר מקבוצת דור אלון, שובל מגורים, קבוצת אשטרום, אבני דרך, אפקה-שכונת המגורים הכוללת את חברות הבינוי גיא ודורון לוי, שיכון ובינוי נדל"ן, סלע בינוי ,

כפיר נדלן ,יואב זיו,אבי רחמים,ועוד.

גילת הוא אחד האנשים המוכשרים בתחום ואני מאחל לו ולנו הרבה בהצלחה".הרוש : בתמונה גילת מימין והרוש משמאל צילום :יניר סלע

לדברי הרוש, מינויו של גילת הוא חלק משינוי מבני כולל של המשרד, הכולל בין השאר את הגדלת מחלקת הקריאייטיב, הגדלת מחלקת הדיגיטל, פתיחת מחלקת תוכן חדשה שתתמחה בתחום הנדל"ן ועוד.

הרוש: "המינוי של גילי גילת הוא חלק משינוי מבני גדול שהמשרד עובר עכשיו בעקבות קליטתם של תקציבים ארציים חדשים. תפקיד המנכ"ל נולד אצלנו כצורך, אבל גילת הוא אחד האנשים המוכשרים בתחום ואני מאחל לו ולנו הרבה בהצלחה".

בנוסף, לאחר שמונה שנים במשרד, מונתה שמרית מימון בליטי לתפקיד סמנכ"לית מחלקת הקריאייטיב.

ניוז חיפה קריות נט מאחלים בהצלחה רבה לכל החברים "באולמרקט".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה