"אתה לא חייב שכולם יאהבו אותך"

נופר כהן, הצעירה מנשר שהתמודדה בתכנית 'דה וויס', בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה, שמספר סיפור קרוב לליבה
 

נופר כהן בסינגל חדש, והיא משלנו.

כהן, 23 מנשר, הזכורה מהעונה השניה של "דה וויס", הוציאה סינגל ראשון, "אנשים", מאלבום הבכורה שלה. כהן היא מוזיקאית יוצרת ומבצעת, יוצאת להקת פיקוד צפון.

"בתיכון מקיף נשר למדתי פיתוח קול ומוסיקה ברמה של חמש יחידות. כבר מגיל 10 הייתי בלהקות נוער. בגיל 16 השתתפתי בתחרות 'כוכב הבמה' שם זכיתי במקום הראשון. שנה אחר כך השתתפתי בתחרות ארצית נוספת, 'קולות וצלילים'. עם שחרורי מהצבא התחלתי להופיע על במות ברחבי העולם, כשהצטרפתי להרכב 'ווקה פיפל'".

 

הספיקה הרבה. כהן. תמונה: אלבום פרטי

הספיקה הרבה. כהן. תמונה: אלבום פרטי

 

ספרי לי על ההתמודדות ב"דה וויס".
"במסגרת התכנית נחשפתי לריאליטי בפריים טיים, הבנתי שאין הזדמנות שנייה- זה משהו שקורה בזמן אמת. קיבלתי את הביטחון לעמוד על במה בסדר גודל כזה, כלים לעתיד וחוויה מעצימה. אחרי התכנית הוזמנתי לשיר עם שלומי שבת ושרית חדד, מעמד מרגש מאוד. בהתחשב בזה שהייתי רק בת 17 לקחתי את זה למקום מאוד חיובי לחוויה של פעם בחיים".

 

"ל'דה וייס' הגעתי בגיל 17 וחצי. בתום התכנית הוזמנתי להופיע לצדו של שלומי שבת ולצדה של שרית חדד. עכשיו אני מוציאה אלבום בכורה משלי, והסינגל הראשון הוא 'אנשים'".

על מה מדבר השיר?
"השיר מספר סיפור, סיפור על בחורה שיוצאת לעוד יום שגרתי לעבודה שלה, מלצרות. היא מאוד לא אוהבת את העבודה הזאת. ברגע שהיא עולה על האוטובוס, היא מתחברת לאוזניות ומתנתקת מכל הסובב אותה. היא מדמיינת שהיא במקומות שעושים לה טוב. המסר שלי כאן הוא שצריך לעשות מה שעושה לנו טוב, גם אם זה אומר לאכול דברים מתוקים".

 

"לעשות מה שעושה לנו טוב". כהן. תמונה מתוך פייסבוק נופר כהן

"בגלל שהשיר קצבי יחסית, המפיקים זרקו רעיונות לקליפ שיתאים לקצב, רעיונות שקשורים בבחורות בבגד ים. העדפתי שלא, כי אני לא מאמינה בזה. אני לא מאמינה שילדות בנות 10 צריכות להרגיש רע כשהן רואות בנות רזות בבגדי ים. ניסיתי לייצר מציאות של חיי היום יום. גם לקחתי את עניין הבימוי לידיים שלי והרגשתי הכי מחוברת שיש בתור ילדה שהייתה מלאה".

השיר נוצר מחוויה אישית?
"השיר מדבר על אנשים שכל הזמן בוחנים אותך, מנסים כביכול להתקרב אליך אבל מתוך אינטרס. עם הזמן אתה לומד לנטרל את זה ולדעת שאתה לא חייב שכולם יאהבו אותך- תעשה מה שעושה לך טוב. הטוב נמצא גם בדברים הקטנים של היום יום ולא רק פנטזיות גדולות".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם