המיליונר החדש של הלוטו – פנסיונר מחיפה

בפעם השניה בחייו: תושב חיפה, פנסיונר בן 70 זכה בהגרלה שנערכה ביום חמישי האחרון
 

בהגרלת הלוטו שהתקיימה ביום חמישי האחרון (5.7.2018), זכה גמלאי תושב חיפה, כבן 70 במיליון שקלים עם כרטיס הדאבל לוטו. הזוכה סיפר כי בשנת 1966, כשרק השתחרר מצה"ל, זכה בלוטו ב-1,000 לירות, שנחשב אז כסכום כסף גדול. הגימלאי ציין כי הסכום הזה עזר לו גם בזמנו, להסתדר בחיים.

 

זכה פעם שניה בלוטו. צילום אילוסטרציה מפעל הפיס

 

"אני לא מרגיש פספוס מכך שלא זכיתי בפרס הגדול" סיפר היום החיפאי המאושר, "כבר זכיתי פעם אחת שסידרה אותי וזה מספיק. אני ממלא כרטיס בשביל הכיף ובשביל הריגוש שיש בבדיקת תוצאות ההגרלה".

הזוכה הנרגש ציין כי עם חלק מהכסף הוא מתכוון כעת לפנק את נכדיו במהלך החופש הגדול.

 

החיםאי המאושר: "אני ממלא כרטיס בשביל הכיף ובשביל הריגוש שיש בבדיקת תוצאות ההגרלה". צילום מתוך לוטו פייסבוק

במפעל הפיס סיפרו עוד היום כי בין 8.7 מיליון תושבי ישראל, מסתובב בחודשים האחרונים מיליונר חדש שכנראה אינו מודע לעובדה שהוא מיליונר:

בהגרלת הלוטו שנערכה במוצאי שבת ה-5.5.18, ישנו זוכה אחד שעדיין לא הגיע לאסוף את הפרס. סכום הפרס אז עמד על 10 מיליון שקלים, בו זכו שלושה מיליונרים חדשים. שניים מהזוכים פדו את זכייתם בסמוך לתאריך הזכייה, אך זוכה אחד טרם הגיע לאסוף את הפרס.

 

ברכות לחיפאי, המיליונר החדש של הלוטו. צילום יח"צ

ממחלקת הזכיות של מפעל הפיס נמסר כי הם מחכים לזוכה האלמוני ומציינים כי הוא יכול לאסוף את הפרס במשך שישה חודשים בלבד. בנוסף, הם מבטיחים כי הזוכה יישאר אנונימי. באותה הגרלה עלו בגורל המספרים: 10, 12, 22, 23, 30, 37 והמספר החזק – 5.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות